Accountant / Účtovník / Financial analyst

Schindler výťahy a eskalátory a.s.

Miesto práce
Karadžičova 8, Bratislava
Od 1 500 EUR/mesiac+ ročný bonus (základná mzda sa odvíja od individuálnych skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš chuť sa podielať na implementácií projektov, stále na sebe pracovať a baví Ťa Excel?
Ak k tomu ešte dávaš prednosť dynamickej práci pred rutinou, možno hľadáme práve Teba.

Hlavnou náplňou práce bude:
  • podpora pri implementácii projektov zameraných na zlepšovanie finančných procesov
  • kontrola hotovostných výdavkov, cestovných príkazov a príprava platobných príkazov
  • kontrola údajov v rámci firemných vozidiel: prehľad zrážok za súkromné km, prehľad obstarávacích cien áut, krátenie DPH, tvorba rezerv, aktualizácia údajov o operatívnom leasingu v internej databáze - komunikácia so skupinou
  • príprava výkazov pre NBS
  • prehľad o pracovných cestách zamestnancov, účtovanie stravných lístkov
  • evidencia dlhodobého majetku – zaraďovanie, vyraďovanie
  • príprava podkladov k účtovaniu špecifických prijatých faktúr

  • flexibilná pracovná doba, možnosť home-office
  • zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti
  • stabilné zamestnanie s možnosťou ďalšieho kariérneho rozvoja
  • široké portfólio vzdelávacích aktivít, príspevok na jazykovú výučbu podľa vlastného výberu
  • rozpočet na benefity podľa vlastného výberu (šport/relax, DDS, zdravie, nákup tovaru apod.)
  • odmenu pri pracovnom výroční, príspevok pri narodení dieťaťa a ďalšie benefit
  • TOP floor view :) - príjemné prostredie našich kancelárií na 24. poschodí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, financie, ekonomie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

  • teamplayer, ochota pracovať na sebe a na zlepšovaní zavedených postupov
  • znalosť účtovných a základných daňových zákonov a predpisov
  • práca s MS Excel na pokročilej úrovni
  • angličtina na stredne pokročilej úrovni
  • skúsenosti s programom SAP výhodou

Naša spoločnosť má korene vo Švajčiarsku a ako Schindler výťahy a eskalátory, a.s. pôsobíme na slovenskom trhu od r. 1995. Po celú dobu sa nám darí udržať si popredné postavenie medzi výťahárskymi firmami nielen v dodávkach nových výťahov a eskalátorov, ale aj v ich následnom servise. Držíme krok so stále rastúcim životným tempom a vývojom nových technológií. Zároveň usilujeme o to, aby naša budúcnosť bola udržateľná.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Simona Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 4547136  Dátum zverejnenia: 28.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac