Projektant / Konštruktér (Bratislava)

Schindler výťahy a eskalátory a.s.

Miesto práce
Karadžičova 8, Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1300 € + bonus (mzda se odvíja od skúseností vybraného uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo je náplňou mobility?
  • projekčné spracovanie zákaziek,
  • tvorba dispozičných a typových výkresov,
  • tvorba technickej dokumentácie,
  • špecifikácia výťahov a eskalátorov v programe SAP,
  • technická pomoc pre oddelenie predaja, montáže a servisu,
  • časová koordinácia priebehu spracovávaných zákaziek.

Čo je mobilita ponúka?
  • zázemie prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti, stabilné zamestnanie,
  • zaškolenie v technickej oblasti, odborný rast a perspektívu,
  • príspevok na šport/relax a na jazykové kurzy,
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
  • príjemné pracovné prostredie v blízkosti centra Bratislavy,
  • nástup možný ihneď alebo dohodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho mobilita potrebuje?
  • min. SŠ, príp. VŠ vzdelanie (strojárstvo alebo stavebníctvo),
  • predchádzajúcu prax s projektovaním - výhodou,
  • znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni,
  • znalosť práce na PC: MS Office a AutoCAD na úrovni pokročilý,
  • technické myslenie, schopnosť práce v tíme,
  • komunikatívnosť, asertivitu.

Spoločnosť Schindler, založená v roku 1874 vo Švajčiarsku, je celosvetovo jedným z hlavných dodávateľov výťahov, eskalátorov a nadväzujúcich služieb. Mobilné riešenia Schindler prepraví každý deň viac ako miliardu ľudí po celom svete. Za úspechom spoločnosti stojí cez 60 000 zamestnancov vo viac ako 100 krajinách.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Karadžičova 8, City Business Center
821 08 Bratislava

Kontakt

ID: 3535341   Dátum zverejnenia: 9.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1300 € + bonus (mzda se odvíja od skúseností vybraného uchádzača)