Nákupca

Schindler výťahy a eskalátory a.s.

Miesto práce
Karadžičova 8, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1100 € (mzda sa odvíja od skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo je náplňou mobility?
  • Zabezpečovanie nákupu materiálov a služieb vrátane spolupráce s centrálnym nákupom spoločnosti
  • Výber dodávateľov v súlade s nákupným procesom a etickými pravidlami spoločnosti (RFQ, RFP, RFI)
  • Riadenie vzťahov s kľúčovými dodávateľmi s cieľom zefektívnenia dodávok a dosiahnutia výhodných cenových podmienok (výberové konania)
  • Vyjednávanie obchodno-zmluvných podmienok s dodávateľmi, uzatváranie zmlúv, revízia zmlúv (regionálnych i lokálnych)
  • Vyjednávanie podmienok pre operatívny nákup, tvorba objednávok, schvaľovanie nákupných objednávok vrátane termínu dodania
  • Prieskum trhu, vyhľadávanie nových dodávateľov
  • Poskytovanie informácií a analýz Corporate Purchasing v rámci globálnych stratégií
  • Zabezpečovanie maximálneho využitia systému elektronického obstarávania a vyhodnotenie príležitostí k zefektívneniu nákupného procesu
  • Spolupráca s internými zákazníkmi na zlepšovaní a rozvoju nákupnej stratégie, mapovanie potreby pre efektívne plánovanie nákupných aktivít a poskytovanie spätnej väzby v jednotlivých fázach nákupného procesu
  • Vytváranie a implementácia nákupnej stratégie k prideleným nákupným komoditám
  • Hodnotenie dodávateľov v požadovaných oblastiach (kvalita, bezpečnosť práce atď.), riešenie reklamácií s dodávateľmi

Čo je ponúka mobilita?
  • zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti,
  • stabilné zamestnanie s možnosťou ďalšieho kariérneho rozvoja,
  • zaškolenie v technickej oblasti,
  • príspevok na šport/relax a na jazykovú výuku,
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
  • odmena pro pracovnom výročí, pri narodení dieťaťa, akcie pre zamestnancov a ďalšie benefity,
  • možnosť nástupu ihneď/dohodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Koho mobilita potrebuje?
  • SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického alebo technického zamerania
  • Pokročilá znalosť AJ
  • Skúsenosť v nákupe -  min. 2 roky.  (znalosť dodávateľsko-odberateľského reťazca)
  • Znalosť odvetvia výťahov a eskalátorov výhodou
  • Silné vyjednávacie a organizačné schopnosti, schopnosť stanovovať priority
  • IT zručnosti – SAP, MS Office (Excel, Word, PowerPoint )
  • Proaktívny prístup a ochota učiť sa nové veci, zameranie na cieľ,
  • Flexibilitu, komunikatívnosť, priateľskú osobnosť.

Naša spoločnosť má korene vo Švajčiarsku a ako Schindler výťahy a eskalátory, a.s. pôsobíme na slovenskom trhu od r. 1995. Po celú dobu sa nám darí udržať si popredné postavenie medzi výťahárskymi firmami nielen v dodávkach nových výťahov a eskalátorov, ale aj v ich následnom servise. Držíme krok so stále rastúcim životným tempom a vývojom nových technológií. Zároveň usilujeme o to, aby naša budúcnosť bola udržateľná.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 3499573  Dátum zverejnenia: 5.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 € (mzda sa odvíja od skúseností uchádzača)