Nákupca

Schindler výťahy a eskalátory a.s.

Miesto práce
Karadžičova 8, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1100 € (mzda sa odvíja od skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo je náplňou mobility?
  • Zabezpečovanie nákupu materiálov a služieb vrátane spolupráce s centrálnym nákupom spoločnosti
  • Výber dodávateľov v súlade s nákupným procesom a etickými pravidlami spoločnosti (RFQ, RFP, RFI)
  • Riadenie vzťahov s kľúčovými dodávateľmi s cieľom zefektívnenia dodávok a dosiahnutia výhodných cenových podmienok (výberové konania)
  • Vyjednávanie obchodno-zmluvných podmienok s dodávateľmi, uzatváranie zmlúv, revízia zmlúv (regionálnych i lokálnych)
  • Vyjednávanie podmienok pre operatívny nákup, tvorba objednávok, schvaľovanie nákupných objednávok vrátane termínu dodania
  • Prieskum trhu, vyhľadávanie nových dodávateľov
  • Poskytovanie informácií a analýz Corporate Purchasing v rámci globálnych stratégií
  • Zabezpečovanie maximálneho využitia systému elektronického obstarávania a vyhodnotenie príležitostí k zefektívneniu nákupného procesu
  • Spolupráca s internými zákazníkmi na zlepšovaní a rozvoju nákupnej stratégie, mapovanie potreby pre efektívne plánovanie nákupných aktivít a poskytovanie spätnej väzby v jednotlivých fázach nákupného procesu
  • Vytváranie a implementácia nákupnej stratégie k prideleným nákupným komoditám
  • Hodnotenie dodávateľov v požadovaných oblastiach (kvalita, bezpečnosť práce atď.), riešenie reklamácií s dodávateľmi

Čo je ponúka mobilita?
  • zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti,
  • stabilné zamestnanie s možnosťou ďalšieho kariérneho rozvoja,
  • zaškolenie v technickej oblasti,
  • príspevok na šport/relax a na jazykovú výuku,
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
  • odmena pro pracovnom výročí, pri narodení dieťaťa, akcie pre zamestnancov a ďalšie benefity,
  • možnosť nástupu ihneď/dohodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Koho mobilita potrebuje?
  • SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického alebo technického zamerania
  • Pokročilá znalosť AJ
  • Skúsenosť v nákupe -  min. 2 roky.  (znalosť dodávateľsko-odberateľského reťazca)
  • Znalosť odvetvia výťahov a eskalátorov výhodou
  • Silné vyjednávacie a organizačné schopnosti, schopnosť stanovovať priority
  • IT zručnosti – SAP, MS Office (Excel, Word, PowerPoint )
  • Proaktívny prístup a ochota učiť sa nové veci, zameranie na cieľ,
  • Flexibilitu, komunikatívnosť, priateľskú osobnosť.

Spoločnosť Schindler, založená v roku 1874 vo Švajčiarsku, je celosvetovo jedným z hlavných dodávateľov výťahov, eskalátorov a nadväzujúcich služieb. Mobilné riešenia Schindler prepraví každý deň viac ako miliardu ľudí po celom svete. Za úspechom spoločnosti stojí cez 60 000 zamestnancov vo viac ako 100 krajinách.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Karadžičova 8, City Business Center
821 08 Bratislava
ID: 3499573   Dátum zverejnenia: 5.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100 € (mzda sa odvíja od skúseností uchádzača)