Fakturant / správca pohľadávok

Schindler výťahy a eskalátory a.s.

Miesto práce
Bratislava IV, Bratislava
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200 € (mzda se odvíja od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo je náplňou mobility?
  • vystavovanie faktúr na základe zmluvy o dielo, storno faktúr, kontrola fakturačných údajov v zmluvách,
  • archivácia faktúr, oznamovanie a párovanie prijatých zálohových platieb,
  • vymáhanie nezaplatených faktúr (písomne alebo telefonicky),
  • sledovanie platobnej disciplíny zákazníkov,
  • príprava podkladov pre súdne vymáhanie pohľadávok, aktualizácia prehľadu o zákazníkoch riešených súdnou cestou,
  • príprava podkladov na prihlásenie do konkurzov,
  • sledovanie zmien o neplatičoch v registroch ,
  • príprava podkladov pre výmenu zádržného za BZ, sledovanie termínov zádržného a BZ, zasielanie žiadostí o uvoľnenie zádržného.

Čo ponúka mobilita?
  • plný pracovný úväzok ako zástup po čas materskej dovolenky,
  • odpovedajúce finančné ohodnotenie a variabilnú zložku mzdy podľa výsledkov,
  • prácu v atraktívnych priestoroch v blízkosti autobusovej stanice,
  • možnosť vzdelávaní a osobného rozvoja,
  • firemné benefity a akcie pre zamestnancov,
  • nástup možný ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Fakturácia - expert
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Koho mobilita potrebuje?
  • SŠ alebo VŠ ekonomického zameraní,
  • prax na podobnej pozícii minimálne 3 roky,
  • znalosť SAP výhodou,
  • AJ na komunikatívnej úrovni,
  • precíznosť, zmysel pre detail,
  • komunikatívnosť a asertívny prístup,
  • pozitívny prístup k zmenám a chuť na sebe pracovať.

Spoločnosť Schindler, založená v roku 1874 vo Švajčiarsku, je celosvetovo jedným z hlavných dodávateľov výťahov, eskalátorov a nadväzujúcich služieb. Mobilné riešenia Schindler prepraví každý deň viac ako miliardu ľudí po celom svete. Za úspechom spoločnosti stojí cez 60 000 zamestnancov vo viac ako 100 krajinách.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Karadžičova 8, City Business Center
821 08 Bratislava
ID: 3462516   Dátum zverejnenia: 3.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200 € (mzda se odvíja od skúseností)