Servisný technik (INstalation EXcelence) - mzda až do 1 270€

Schindler Dunajská Streda a. s.

Miesto práce
Kostolné Kračany
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontrola, údržba a oprava prístrojov, nástrojov a zariadení používaných pri inštalácií výťahov
- Kontrola, údržba a oprava bezpečnostných komponentov
- Opravy a údržba elektrických aj mechanických častí týchto zariadení
- Výkon činností na základe stanovených postupov a noriem
- Vedenie príslušnej evidencie
- Práca v jednozmennej/ dvojzmennej prevádzke

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 100€ + bonusy

- Mesačný dochádzkový bonus
- Mesačný výkonnostný bonus
- Nadštandardné príplatky za prácu v noci
- Príspevok na dochádzanie za prácou (pri bydlisku nad 20 km od firmy)
- Ročný bonus (13.mzda)
- Stravné lístky, pracovné oblečenie
- Motivačný program "Nájdi svojho kolegu"
- Vernostný bonus
- Bonus pri životnom jubileu
- Firemné akcie
- Práca pre medzinárodnú výrobnú spoločnosť
- Práca s modernými technológiami
- Možnosť ďalšieho profesijného rastu

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka oslovila, zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Vopred ďakujeme za porozumenie, že kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 39 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

- Vzdelanie elektrotechnické, príp. odbor mechanik strojov a zariadení
- Odborná spôsobilosť elektrotechnik, minimálne podľa § 22
- Skúsenosti so servisnými opravami a údržbou prístrojov, strojov a zariadení
- Schopnosť porozumieť a čítať technické/ elektrotechnické výkresy
- Praktické technické myslenie
- Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita

Schindler Dunajská Streda a.s. je dcérska spoločnosť medzinárodného koncernu Schindler so sídlom vo Švajčiarsku. Vyrába výťahy a komponenty pre celoeurópsky trh.
Naše výťahy a komponenty predstavujú najvyššiu úroveň štandardov kvality a Schindler patrí medzi svetovú špičku.

Zamestnávame u nás viac než 300 zamestnancov, ktorí pracujú s najmodernejšími zariadeniami založenými na najnovších výrobných a IT technológiách.
Skvelé pracovné prostredie - moderné, čisté, klimatizované a nehlučné.
Starostlivosť o našich zamestnancov a predovšetkým ich bezpečnosť kladieme na prvé miesto.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Schindler Dunajská Streda a.s.
Kostolné Kračany 447
930 03 Kostolné Kračany okr. Dunajská Streda

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 3756700   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 100€ + bonusy