Pracujte len na 1 zmenu - Servisný technik - mzda až do 1 170€

Schindler Dunajská Streda a. s.

Miesto práce
Kostolné Kračany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Kontrola, údržba a oprava prístrojov, nástrojov a zariadení používaných pri inštalácií výťahov
  • Kontrola, údržba a oprava bezpečnostných komponentov
  • Opravy a údržba elektrických aj mechanických častí týchto zariadení
  • Výkon činností na základe stanovených postupov a noriem
  • Vedenie príslušnej evidencie + práca v SAP
  • Práca v jednozmennej prevádzke

  • Mesačný dochádzkový bonus
  • Mesačný výkonnostný bonus
  • Nadštandardné mzdové zvýhodnenie za prácu nadčas
  • Príspevok na dochádzanie za prácou
  • Ročný bonus (13.mzda)
  • Stravné lístky, pracovné oblečenie
  • Motivačný program "Nájdi svojho kolegu"
  • Vernostný bonus
  • Bonus pri životnom jubileu
  • Firemné akcie
  • Práca pre medzinárodnú výrobnú spoločnosť
  • Práca s modernými technológiami
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka oslovila, zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Vopred ďakujeme za porozumenie, že kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

  • Vzdelanie elektrotechnické, príp. odbor mechanik strojov a zariadení
  • Odborná spôsobilosť elektrotechnik, minimálne podľa § 21
  • Skúsenosti so servisnými opravami a údržbou prístrojov, strojov a zariadení
  • Schopnosť porozumieť a čítať technické/ elektrotechnické výkresy
  • Praktické technické myslenie
  • Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
  • Práca vhodná aj pre absolventa - zaškolíme Vás

Skupina Schindler, založená vo Švajčiarsku v roku 1874, je popredným svetovým poskytovateľom výťahov, eskalátorov a stým súvisiacich služieb. Riešenia mobility Schindler presúvajú každý deň viac ako 1,5 miliardy ľudí na celom svete. Za úspechom spoločnosti stojí viac ako 65 000 zamestnancov vo viac ako 100 krajinách.

Schindler Dunajská Streda a.s. vyrába výťahové systémy a mechanické komponenty pre európsky trh. Naše produkty spĺňajú najvyššie štandardy kvality, vďaka čomu je Schindler jedným z globálnych lídrov v tomto odvetví.
Schindler Dunajská Streda a.s., založená v roku 2013. V súčasnosti má 600 zamestnancov, ktorí pracujú s najmodernejšími zariadeniami odvodenými od inovatívnych výrobných a IT technológií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľudmila Véghová
Tel.: +421918525128
E-mail: poslať životopis
ID: 3756700  Dátum zverejnenia: 7.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac