Kontrolór kvality výroby (m/ž)

Schindler Dunajská Streda a. s.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
850

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vykonávať kontroly podľa štandardov systému kvality alebo podľa nariadenia manažéra a inžiniera kvality, náhodné kontroly kvality
* kontrolovať vstupný materiál do výroby
* zabezpečiť, že výroba sa realizuje na predpísaných zariadeniach

* mesačný bonus za dochádzku
* mesačný výkonnostný bonus
* príspevok na cestovanie do práce (pri bydlisku nad 20 km od firmy)
* 13. mzda
* stravné lístky
* pracovné oblečenie zdarma
* motivačný program "Nájdi svojho kolegu"
* firemné akcie
* práca s modernými technológiami
* možnosť ďalšieho profesijného rastu

Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2018 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

* požadujeme min. 3-ročné skúsenosti v oblasti kontroly kvality resp. na podobnej pozícii vo výrobnej firme (ideálne v spracovaní kovov - strihanie, ohýbanie, montáž mechanických častí)
* znalosť čítania technickej dokumentácie a výkresov
* skúsenosti s vedením zamestnancov výhodou, nie však podmienkou

Schindler Dunajská Streda a.s. je dcérska spoločnosť medzinárodného koncernu Schindler so sídlom vo Švajčiarsku. Vyrába výťahy a komponenty pre celoeurópsky trh.
Naše výťahy a komponenty predstavujú najvyššiu úroveň štandardov kvality a Schindler patrí medzi svetovú špičku.

Zamestnávame u nás viac než 300 zamestnancov, ktorí pracujú s najmodernejšími zariadeniami založenými na najnovších výrobných a IT technológiách.
Pracovné prostredie je čisté a nehlučné.
Starostlivosť o našich zamestnancov a predovšetkým ich bezpečnosť kladieme na prvé miesto.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kostolné Kračany 447
930 03 Kostolné Kračany

Kontakt

Kontaktná osoba: HR oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 3333795   Dátum zverejnenia: 22.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850