Technik kvality (m/ž)

Schindler Dunajská Streda a. s.

Kostolné Kračany 447, 930 03 Kostolné Kračany okr. Dunajská Streda, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
01.04.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vykonávať náhodné kontroly alebo kontroly podľa pokynov systému kvality alebo podľa nariadenia manažéra príp. inžiniera kvality
* kontrolovať vstupný materiál
* zabezpečiť, že výroba beží na predpísaných zariadeniach

* moderné technológie
* čisté, nehlučné pracovné prostredie
* 13. plat, príspevok na dopravu
* firemné akcie
* možnosť ďalšieho profesného rastu
ďalšie zaujímavé benefity sa dozviete na pohovore

V prípade zájmu o uvedenú pozíciu nám prosím pošlite Váš životopis na email: strecok@pendlpiswanger.sk

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* požadujeme min. 3-ročné skúsenosti v oblasti kontroly kvality resp. na podobnej pozícií, vo výrobe (ideálne v spracovaní kovov-strihanie, ohýbanie, montáž mechanických častí)
* znalosť čítania technickej dokumentácie a výkresov
* skúsenosti s vedením zamestnancov výhodou, nie však podmienkou

Schindler Dunajská Streda a.s. je dcérska spoločnosť medzinárodného koncernu Schindler so sídlom vo Švajčiarsku. Vyrába výťahy a komponenty pre celoeurópsky trh.
Naše výťahy a komponenty predstavujú najvyššiu úroveň štandardov kvality a Schindler patrí medzi svetovú špičku.

Zamestnávame u nás viac než 300 zamestnancov, ktorí pracujú s najmodernejšími zariadeniami založenými na najnovších výrobných a IT technológiách.
Pracovné prostredie je čisté a nehlučné.
Starostlivosť o našich zamestnancov a predovšetkým ich bezpečnosť kladieme na prvé miesto.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Schindler Dunajská Streda a.s.
Kostolné Kračany 447
930 03 Kostolné Kračany okr. Dunajská Streda
ID: 3333795   Dátum zverejnenia: 13.3.2018