Supervízor logistiky (m/ž)

Schindler Dunajská Streda a. s.

Kostolné Kračany 447, 930 03 Kostolné Kračany okr. Dunajská Streda, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
01.04.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* zodpovednosť za zabezpečenie logistických procesov a dosiahnutie kvalitatívnych a kvantitatívnych cieľov (príjem, výroba, výdaj, skladovanie), vrátane komunikácie s dodávateľmi a odberateľmi
* vedenie tímu logistiky (teamlídri, pracovníci logistiky), porady, zadeľovanie a kontrola práce
* zodpovedá za dodržiavanie BOZP a OPP podriadených
* reportuje Manažérovi logistiky

* moderné technológie
* 13. plat
* príspevok na dopravu
* firemné akcie
* možnosť ďalšieho profesného rastu
ďalšie zaujímavé benefity sa dozviete na pohovore

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* skúsenosti s riadením ľudí
* predchádzajúca pracovná skúsenosť v logistike je podmienkou
* Anglický alebo Maďarský jazyk na komunikatívnej úrovni (min. B1)
* organizačné a komunikačné zručnosti
* odolnosť voči stresu

Schindler Dunajská Streda a.s. je dcérska spoločnosť medzinárodného koncernu Schindler so sídlom vo Švajčiarsku. Vyrába výťahy a komponenty pre celoeurópsky trh.
Naše výťahy a komponenty predstavujú najvyššiu úroveň štandardov kvality a Schindler patrí medzi svetovú špičku.

Zamestnávame u nás viac než 300 zamestnancov, ktorí pracujú s najmodernejšími zariadeniami založenými na najnovších výrobných a IT technológiách.
Pracovné prostredie je čisté a nehlučné.
Starostlivosť o našich zamestnancov a predovšetkým ich bezpečnosť kladieme na prvé miesto.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Schindler Dunajská Streda a.s.
Kostolné Kračany 447
930 03 Kostolné Kračany okr. Dunajská Streda
ID: 3330027   Dátum zverejnenia: 8.3.2018