Supervízor logistiky (m/ž)

Schindler Dunajská Streda a. s.

Kostolné Kračany 447, 930 03 Kostolné Kračany okr. Dunajská Streda, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
01.04.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* zodpovednosť za zabezpečenie logistických procesov a dosiahnutie kvalitatívnych a kvantitatívnych cieľov (príjem, výroba, výdaj, skladovanie), vrátane komunikácie s dodávateľmi a odberateľmi
* vedenie tímu logistiky (teamlídri, pracovníci logistiky), porady, zadeľovanie a kontrola práce
* zodpovedá za dodržiavanie BOZP a OPP podriadených
* reportuje Manažérovi logistiky

* moderné technológie
* 13. plat
* príspevok na dopravu
* firemné akcie
* možnosť ďalšieho profesného rastu
ďalšie zaujímavé benefity sa dozviete na pohovore

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* skúsenosti s riadením ľudí
* predchádzajúca pracovná skúsenosť v logistike je podmienkou
* Anglický alebo Maďarský jazyk na komunikatívnej úrovni (min. B1)
* organizačné a komunikačné zručnosti
* odolnosť voči stresu

Skupina Schindler, založená vo Švajčiarsku v roku 1874, je popredným svetovým poskytovateľom výťahov, eskalátorov a stým súvisiacich služieb. Riešenia mobility Schindler presúvajú každý deň viac ako 1,5 miliardy ľudí na celom svete. Za úspechom spoločnosti stojí viac ako 65 000 zamestnancov vo viac ako 100 krajinách.

Schindler Dunajská Streda a.s. vyrába výťahové systémy a mechanické komponenty pre európsky trh. Naše produkty spĺňajú najvyššie štandardy kvality, vďaka čomu je Schindler jedným z globálnych lídrov v tomto odvetví.
Schindler Dunajská Streda a.s., založená v roku 2013. V súčasnosti má 600 zamestnancov, ktorí pracujú s najmodernejšími zariadeniami odvodenými od inovatívnych výrobných a IT technológií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľudmila Véghová
Tel.: +421918525128
E-mail: poslať životopis
ID: 3330027  Dátum zverejnenia: 8.3.2018