Senior Procesný inžinier (štíhla výroba, m/ž)

Schindler Dunajská Streda a. s.

Kostolné Kračany 447, 930 03 Kostolné Kračany okr. Dunajská Streda, Trnavský kraj, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
01.04.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Procesný inžinier štíhlej výroby (lean production) zaisťuje optimalizáciu výrobného procesu a výrobnej linky na každom stupni životného cyklu výrobku. Cieľ je dosiahnuť čo možno najefektívnejšiu výrobu pri zabezpečení výstupu v požadovanom čase a v požadovanej kvalite.

Vaše úlohy budú
* definovať výrobné technológie / procesy a s výrobou koordinovať implementáciu
* koordinovať dizajn, údržbu, vylepšenia a implementáciu pracovných stolov
* poskytovať podporu výrobe a rozvoju (technickú a inú súvisiacu s výrobným procesom)
* poskytovať podporu neustálemu zlepšovaniu a nákladovej efektivite

* moderné technológie
* 13. plat
* príspevok na dopravu
* firemné akcie
* možnosť ďalšieho profesného rastu
ďalšie zaujímavé benefity sa dozviete na pohovore

V prípade zájmu o uvedenú pozíciu nám prosím pošlite Váš životopis v ANGLICKOM jazyku.

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

* požadujeme min. 3-ročné skúsenosti na podobnej pozícií vo výrobe (ideálne v spracovaní kovov-strihanie, ohýbanie, montáž mechanických častí)
* základné znalosti štíhlej výroby sú podmienkou
* znalosť výrobných systémov a riadenia výroby
* dimenzovanie montážnej linky, vyvažovanie a meranie výkonnosti
* technické kreslenie
* Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (min. B1)
* veľmi dobré komunikačné zručnosti
* odolnosť voči stresu

Schindler Dunajská Streda a.s. je dcérska spoločnosť medzinárodného koncernu Schindler so sídlom vo Švajčiarsku. Vyrába výťahy a komponenty pre celoeurópsky trh.
Naše výťahy a komponenty predstavujú najvyššiu úroveň štandardov kvality a Schindler patrí medzi svetovú špičku.

Zamestnávame u nás viac než 300 zamestnancov, ktorí pracujú s najmodernejšími zariadeniami založenými na najnovších výrobných a IT technológiách.
Pracovné prostredie je čisté a nehlučné.
Starostlivosť o našich zamestnancov a predovšetkým ich bezpečnosť kladieme na prvé miesto.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Schindler Dunajská Streda a.s.
Kostolné Kračany 447
930 03 Kostolné Kračany okr. Dunajská Streda
ID: 3330000   Dátum zverejnenia: 8.3.2018