Inžinier kvality výroby (m/ž)

Schindler Dunajská Streda a. s.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
min. 1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spolupráci s manažérom pre kvalitu výroby rozvíjať a udržiavať zodpovedajúcu úroveň zabezpečenia kvality v súlade s požiadavkami smerníc LD 95/16EC noriem ISO 9001, ISO14001 a korporátnymi predpismi.

- príspevok na dochádzanie do práce (pri bydlisku nad 20 km od firmy)
- 13. mzda
- motivačný program "Nájdi svojho kolegu"
- firemné akcie
- práca s modernými technológiami
- možnosť ďalšieho profesijného rastu

Kontaktujeme iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené podmienky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - základy

Vodičský preukaz

B

- schopnosť definovať a koordinovať úlohy
- schopnosť vedenia ľudí
- znalosť nástrojov kvality: 8D report, PPAP, PFMEA, atď.
- Six Sigma certifikát výhodou
- skúsenosti so štatistickými metódami výhodou

Schindler Dunajská Streda a.s. je dcérska spoločnosť medzinárodného koncernu Schindler so sídlom vo Švajčiarsku. Vyrába výťahy a komponenty pre celoeurópsky trh.
Naše výťahy a komponenty predstavujú najvyššiu úroveň štandardov kvality a Schindler patrí medzi svetovú špičku.

Zamestnávame u nás viac než 300 zamestnancov, ktorí pracujú s najmodernejšími zariadeniami založenými na najnovších výrobných a IT technológiách.
Pracovné prostredie je čisté a nehlučné.
Starostlivosť o našich zamestnancov a predovšetkým ich bezpečnosť kladieme na prvé miesto.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kostolné Kračany 447
930 03 Kostolné Kračany
ID: 3174125   Dátum zverejnenia: 13.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. 1300