Logistik

Schindler Dunajská Streda a. s.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
630 + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nakladanie a vykladanie tovaru z/do kamiónu
- kontrola, evidencia a naskladnenie prijatého tovaru
- zásobovanie výrobných liniek
- manipulácia hotových výrobkov z výrobných liniek
- spracovanie dokumentov logistiky v internom systéme

- mesačný dochádzkový bonus
- mesačný výkonnostný bonus
- príspevok na dochádzanie do práce (pri bydlisku nad 20 km od firmy)
- 13.mzda
- stravné lístky, pracovné oblečenie
- motivačný program "Nájdi svojho kolegu"
- firemné akcie
- práca s modernými technológiami
- možnosť ďalšieho profesijného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

- oprávnenie na vysokozdvižný vozík (obnovenie platnosti možné)
- spoľahlivosť, presnosť, samostatnosť
- ochota pracovať v 3 - zmennej prevádzke

Schindler Dunajská Streda a.s. je dcérska spoločnosť medzinárodného koncernu Schindler so sídlom vo Švajčiarsku. Vyrába výťahy a komponenty pre celoeurópsky trh.
Naše výťahy a komponenty predstavujú najvyššiu úroveň štandardov kvality a Schindler patrí medzi svetovú špičku.

Zamestnávame u nás viac než 300 zamestnancov, ktorí pracujú s najmodernejšími zariadeniami založenými na najnovších výrobných a IT technológiách.
Pracovné prostredie je čisté a nehlučné.
Starostlivosť o našich zamestnancov a predovšetkým ich bezpečnosť kladieme na prvé miesto.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Schindler Dunajská Streda a.s.
Kostolné Kračany 447
930 03 Kostolné Kračany okr. Dunajská Streda
ID: 3143682   Dátum zverejnenia: 16.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   630 + bonusy