Hľadáme kolegyňu/kolegu na pozíciu advokát/advokátsky koncipient

MATHISON legal s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Plat koncipient: 900 - 1 200 EUR + bonusy + provízie, Plat advokát: dohodou (obvykle formou mesačného paušálu + bonusy + provízie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čaká vás u nás rôznorodá práca na projektoch súvisiacich najmä s obchodným právom, technológiami, duševným vlastníctvom a nehnuteľnosťami. Napriek krátkemu pôsobeniu na trhu sme získali cenu Právnická firma roka 2019 pre IT a telekomunikácie (odporúčaná kancelária). Pracujeme však pre širokú paletu klientov - od tradičných korporácií, inovatívne a dravé technologické firmy až po individuálnych klientov.

Advokát. Ak ste komunikatívni, radi vás necháme pracovať s klientom a vyjednávať rokovania. Ak pracujete radšej sami, tiež pre vás máme zaujímavé zadania. Budete mať k dispozícii šikovných juniorných kolegov a môžete sa podielať na ich vedení.

Advokátsky koncipient. Na vašom zaškoľovaní bude pracovať viacero senior advokátov, čím získate dobrú spätnú väzbu k vašej práci. Súčasťou práce je pomoc pri riadení nášho StartUp Legal Acceleratora, ktorým pomáhame mladým firmám akcelerovať ich rast. Umožníme vám pracovať s klientom a zoznámime vás so všetkými stránkami života advokátskej kancelárie. Hľadáme právnika s min. 1 rokom praxe v advokácii po VŠ.

- práca na homeoffice a veríme aj v teleworking
- challenging projekty, ktoré bavia
- nárokové bonusy a provízie podľa projektov
- ľudskú atmosféru (korporátne procesy veľmi neriešime)

Informácie o výberovom konaní

Informácie o nás nájdete na www.smlegal.sk.
CV nám pošlite na [email protected] a nezabudnite na motivačný list a súhlas so spracúvaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Hľadáme k sebe šikovného a pracovitého právnika, ktorého baví právo, chce sa v ňom ďalej rásť a nebojí sa náročných projektov. Vyžadujeme kvalitnú angličtinu/nemčinu (písmom).

Sme advokáti pre Industry 4.0 - dobu digitalizácie a umelej inteligencie.

Našou víziou je pomôcť právne fungovať firmám, ktoré technológiami menia svet. Ako špecializáciu sme si vybrali technológie, kde pomáhame napĺňať odkaz Alana Mathison Turinga, zakladateľa informatiky.

Pri založení kancelárie sme si dali jeden cieľ - znovu objaviť službu, ktorou môžu byť advokáti pre digitálny svet. Našimi hodnotami sú pomoc, praktickosť a jednoduchosť riešení. Tento prístup sa nám osvedčuje a pracujeme pre startupy a SME firmy, cez štátne organizácie až po korporácie.

Komunikujeme ľudsky a zrozumiteľne. Klientom radíme, ako urobiť strategické rozhodnutia pre dosiahnutie ich biznis cieľov. Našou prácou pomáhame posilňovať ich pozíciu na trhu a motivujeme k vyšším štandardom.

Sme hodnotení ako Právnická firma roka 2023 pre IT a Duševné vlastníctvo (veľmi odporúčaná a odporúčaná kancelária) a umiestnili sme sa na 3. mieste v rebríčku The Largest Law Firm 2023 pre oblasť Duševné vlastníctvo.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3574229  Dátum zverejnenia: 26.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat koncipient: 900 - 1 200 EUR + bonusy + provízie, Plat advokát: dohodou (obvykle formou mesačného paušálu + bonusy + provízie)