Zdravotnícky asistent / Zubný asistent

Schill Dental Clinic s.r.o.

Miesto práce
Veľká Okružná, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
850 - 1 100 EUR/mesiac• veľmi zaujímavé výkonnostné mesačné odmeny • mzda zohľadňuje predošlé pracovné skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Asistencia stomatológovi pri stomatologických výkonoch
• Príprava zdravotníckeho materiálu,
• Starostlivosť o stomatologickú ambulanciu a sterilizačnú miestnosť, zodpovednosť za čistotu a dezinfekciu ambulancie
• Zhotovovanie RTG snímkov
• Sterilizovanie nástrojov
• Vedenie zdravotnej dokumentácie

• Stabilný základný plat + výkonnostné odmeny
• Zľavy na služby poskytované klinikou
• Finančná odmena pri pracovných jubileách
• Príspevok na obuv
• Rôzne zaujímavé eventy a team buildingy
• Krásne a príjemné prostredie, moderná klinika
• Príjemní a profesionálni kolegovia, s ktorými sa môžete kedykoľvek spojiť a poradiť
• MultiSport karta

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím vyplnený Súhlas so spracovaním osobných údajov spolu so životopisom na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Všetky CV budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo osobne kontaktovať len vybraných uchádzačov na hľadanú pracovnú pozíciu.

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom.
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra, zdravotný asistent

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pri Vašej práci každý náš pacient ocení Vašu empatiu a Vaše príjemné vystupovanie, pretože to nám zabezpečí, že sa pacienti radi vrátia a dajú o našej službe vedieť ďalej.
Taktiež naozaj oceníme, keď môžeme pracovať s ľuďmi, ktorí chcú na sebe pracovať a posúvať svoju profesionalitu neustále vpred.

Schill Dental Clinic s.r.o. je stomatologická klinika, pre ktorú je nepísaným zákonom poskytovať kvalitnú starostlivosť o zuby a ústnu dutinu. Tejto filozofii prispôsobujeme nielen odborný rast našich lekárov a personálu, ale aj investície do najnovších technológií, postupov a materiálov. Chceme poskytnúť pacientom na Slovensku komfort a kvalitu adekvátnu európskym štandardom.

Poskytujeme komplexnú starostlivosť od najjednoduchších výplní až po zložité chirurgické zákroky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4472213  Dátum zverejnenia: 22.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac