Dentálna hygienička/Dentálny hygienik

Schill Dental Clinic s.r.o.

Miesto práce
Karloveské rameno, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacabsolvent - 950EUR + bonusy, prax viac ako 1rok - 1000EUR + bonusy, prax viac ako 2roky - 1200EUR + bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Absolvovanie stanoveného adaptačného procesu pod seniorným vedením,
- Vysvetľovanie príčin ochorení zubov a závesného aparátu zuba (kazy a zápaly parodontu) pacientom,
- Oboznamovanie pacientov ako a akými prostriedkami je možné liečiť ochorenia a ako sa im dá predchádzať,
- Poradenstvo pacientom v oblasti výživy a zdravého životného štýlu,
- Vyšetrovanie pacientov klinicky a röntgenologicky podľa zmien mäkkých a tvrdých tkanív, podľa stavu ústnej hygieny, typu kariéznych lézií (kazov), stupňa zápalu parodontu,
- Zostavovanie (spolu so zubným lekárom a pacientom) plán ošetrenia, plán prevencie a plán udržania zdravia po celý život,
- Odstraňovanie zubného kameňa, povlakov a zafarbenia,
- Vykonávanie súvisiacich administratívnych prác,
- Vykonávanie bielenia zubov,
- Práca so slovenskými a zahraničnými klientmi zubnej kliniky podľa aktuálnych potrieb,
- Plánovanie a dodržiavanie stanoveného harmonogramu.

Stabilná práca v modernej stomatologickej klinike
Vysoko odborné adaptačné vzdelávanie
Kontinuálne odborné vzdelávanie
Moderné a nadštandardné vybavenie na novej klinike
Krásne pracovné prostredie
Príjemný a profesionálny kolektív
Multisport karta
Dni zdravia
Príplatok na obuv

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím vyplnený Súhlas so spracovaním osobných údajov spolu so životopisom na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Všetky CV budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo osobne kontaktovať len vhodných uchádzačov na hľadanú pracovnú pozíciu.

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom.
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Dentálna hygiena

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Možnosť práce aj pre absolventa, prax viac ako 1 rok výhodou
Záujem o kontinuálny odborný rast
Proklientský prístup
Schopnosť priateľskej a profesionálnej komunikácie

Schill Dental Clinic s.r.o. je stomatologická klinika, pre ktorú je nepísaným zákonom poskytovať kvalitnú starostlivosť o zuby a ústnu dutinu. Tejto filozofii prispôsobujeme nielen odborný rast našich lekárov a personálu, ale aj investície do najnovších technológií, postupov a materiálov. Chceme poskytnúť pacientom na Slovensku komfort a kvalitu adekvátnu európskym štandardom.

Poskytujeme komplexnú starostlivosť od najjednoduchších výplní až po zložité chirurgické zákroky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3472123  Dátum zverejnenia: 28.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac