Zdravotná sestra v stomatologickej ambulancii

Schill Dental Clinic s.r.o.

Miesto práce
Karloveské rameno, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca zdravotnej sestry v stomatologickej ambulancii
- asistencia zubnému lekárovi

- stabilná práca v modernej stomatologickej ambulancii
- príjemné pracovné prostredie a kolektív
- pravidelné vzdelávanie
- iné benefity

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím vyplnený Súhlas so spracovaním osobných údajov spolu so životopisom na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Všetky CV budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo osobne kontaktovať len vhodných uchádzačov na hladanú pracovnú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 44 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra, zubný asistent, zdravotný asistent

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemné vystupovanie
pozitívny prístup k práci

Schill Dental Clinic s.r.o. je stomatologická klinika, pre ktorú je nepísaným zákonom poskytovať kvalitnú starostlivosť o zuby a ústnu dutinu. Tejto filozofii prispôsobujeme nielen odborný rast našich lekárov a personálu, ale aj investície do najnovších technológií, postupov a materiálov. Chceme poskytnúť pacientom na Slovensku komfort a kvalitu adekvátnu európskym štandardom.

Poskytujeme komplexnú starostlivosť od najjednoduchších výplní až po zložité chirurgické zákroky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Karloveske Rameno 8
841 04 Bratislava

Kontakt

ID: 2953779   Dátum zverejnenia: 12.10.2017