Zamestnanci pri plánovaní a realizácii systémov údržby budov

Schicker GmbH

Miesto práce
Marchegg, Rakúsko
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opis práce

Do nášho tímu pre plynové/vodné/tepelné a elektrické inštalácie hľadáme nového zamestnanca/kyňu v oblasti plánovania a realizácie technického zariadenia budov. Hľadáte novú výzvu a ceníte si 4-dňový pracovný týždeň? Baví vás práca s ľuďmi a máte veľký záujem o kvalitu a služby? Tak sa staňte súčasťou nášho pestrého tímu!

To je to, čo dosiahnete:

  • Konštrukcia projektov vykurovania, klimatizácie, vetrania a sanity vrátane koncepcie a návrhu
  • Spolupráca pri riadení projektov od plánovania až po fakturáciu
  • Kontrola a realizácia výpočtov a návrhov
  • Vytváranie materiálových výkazov, ako aj optimalizácia potreby materiálu
  • Nákup
  • Technická dokumentácia

  • Firemný mobilný telefón
  • 4 dni v týždni
  • Ubytovanie vo vlastnom firemnom ubytovacom zariadení

Spoločne a ako súčasť spoločnosti Schicker máme každý deň poslanie: Trvalo zlepšovať kvalitu života ľudí. Odhodlaní kolegovia sú srdcom našej organizácie – spoločnosť Schicker podporuje svojich zamestnancov/kyne prostredníctvom školení a vzdelávania.

Záujemcom ponúkame množstvo príležitostí. Pracujeme na stavbách doma aj v zahraničí.

Motivovaní zamestnanci by mali byť primerane odmeňovaní. Minimálny plat na tejto pozícii je 3300,00 € brutto/mesiac (plný úväzok, KZ pre kovorobotníkov). Konkrétny platový balík závisí od vašich profesijných skúseností a kvalifikácie.

Tešíme sa na vašu prihlášku v spoločnosti Schicker.

Informácie o výberovom konaní

Adresa
Rakúsko – 2294 Marchegg – Pipitzhofweg 1

Časový model
Plný úväzok – 4 dni v týždni (po-št; ut-pia; striedavo)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prineste si so sebou:

  • Ukončené technické vzdelanie (vyššia odborná škola, vysoká odborná škola, univerzita) v oblasti vykurovania, klimatizácie, vetrania a sanity, technológie budov alebo podobnej špecializácie
  • Výhodou sú prvé profesionálne skúsenosti so spracovaním projektov vykurovania, klimatizácie, vetrania a sanity.
  • Vyžaduje sa dobrá znalosť programu AutoCAD a obchodné znalosti.
  • Veľmi dobré znalosti nemčiny a angličtiny slovom a písmom
  • Komunikačné a organizačné schopnosti, ako aj precízny a štruktúrovaný spôsob práce
  • Samostatnosť, orientácia na riešenie, vlastná zodpovednosť, mentalita tímového hráča
  • Vysoká flexibilita myslenia a konania

ID: 4793970  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 300 EUR/mesiac