Technical worker (Zámočník)

Scheuch s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
po dohode
1 200 EUR/mesiacminimálna základná zložka mzdy 5,5 € / hod. + variabilná zložka mzdy do výšky 187 € / mesiac a príplatky v zmysle ZP (rizikový príplatok 128 € / mesiac) + dopravný bonus. Výška základnej mzdy, ako aj variabilnej zložky mzdy, bude určená v závislosti od schopností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Ohraňovanie väčších a menších dielcov podľa výkresovej dokumentácie, vytváranie programov.
  • Práca na ohýbačkách Trumpf a Schröder.

  • Príjemný pracovný kolektív a pracovné prostredie.
  • Kolegovia, ktorí ťa radi a ochotne zaškolia.
  • Perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
  • Profesionálne pracovné podmienky (práca s najmodernejšími technológiami).
  • Možnosť kariérneho rastu.
  • Plne hradená strava v kantíne.
  • Ovocie 1x v týždni zadarmo.
  • Okrem toho máte k dispozícii aj široký sociálny program, ktorý zahŕňa firemné akcie a výlety aj s rodinnými príslušníkmi, darčekové poukážky, koncoročný večierok, príspevok na dopravu a ďalšie výhody.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, stavebné

Prax na pozícii/v oblasti

strojárstvo

  • priestorová orientácia, technické myslenie
  • skúsenosti z oblasti strojárstva, stavebníctva
  • orientácia vo výkresovej dokumentácií
  • zodpovednosť, flexibilita, prispôsobivosť, tímová práca

Spoločnosť Scheuch patrí už 60 rokov medzi popredných svetových výrobcov odprašovacej techniky pre drevospracujúci, hutnícky, ťažobný a energetický priemysel. Je jedno, či sa jedná o odsávanie, odprášenie, dopravenie, čistenie spalín, či zariadenia, ponúkame našim zákazníkom aplikačne na mieru prispôsobené vysoko účinné riešenia.
Výrobný závod v Prievidzi sa od roku 2004 špecializuje na výrobu oceľových konštrukcií, cyklónov, kruhových filtrov, potrubí a chladičov. Nosnou činnosťou je laserové delenie plechov, ohýbanie, skružovanie, zváranie a povrchová úprava lakovaním alebo žiarovým pozinkovaním. Výrobná kapacita závodu je približne 5 000 t výrobkov ročne. Zamestnávame cca 200 ľudí.
Viac informácií nájdete na www.scheuch.com, www.scheuch.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Schlencová
Tel.: +421905538415
E-mail: poslať životopis
ID: 4815893  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac