Manufacturing preparation technician M/W/X

Scheuch s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
ihneď
1 320 EUR/mesiacMesačný plat je uvedený ako spodná hranica a jeho konečná výška sa bude odvíjať od schopností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívna a správcovská činnosť v súvislosti s prípravou výrobnej dokumentácie so zameraním najmä na prípravu podkladov pre výrobu.
Príprava podkladov pre lakovňu, montáž a expedíciu.
Príprava súpisu materiálu potrebných ku objednaniu materiálu a deleniu vo výrobe.
Evidencia a aktualizácia polovýrobkov vedených na sklade (príruby, objímky, štandardy,...).
Komunikácia s objednávateľom v prípade nejasností vo výrobných podkladoch.
Odsúhlasenie a aktualizácia dodacích termínov so zákazníkom.

príjemný pracovný kolektív a pracovné prostredie
kolegovia, ktorí ťa radi a ochotne zaškolia
zaujímavý vzdelávací program v materskej spoločnosti v Rakúsku
perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
profesionálne pracovné podmienky (práca s najmodernejšími technológiami)
možnosť kariérneho rastu
interné kurzy cudzích jazykov (NJ, AJ)
plne hradená strava v kantíne a ovocie 1x v týždni zadarmo
flexibilný pracovný čas s možnosťou práce z domu tzv. Home Office
sociálny program (firemné akcie a výlety aj s rodinnými príslušníkmi, darčekové poukážky, koncoročný večierok, príspevok na dopravu a pod. )

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nešpecifikované

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

príprava výroby, plánovanie výroby - výhoda

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• priestorová orientácia, technické myslenie
• orientácia vo výkresovej dokumentácií
• znalosti MS Office (Excel, Word) výhodou
• znalosti ERP systému, výhodou SAP
• zodpovednosť, flexibilita, prispôsobivosť, tímová
spolupráca
• jazykové znalosti NJ alebo AJ (komunikatívna úroveň)

Spoločnosť Scheuch patrí už 60 rokov medzi popredných svetových výrobcov odprašovacej techniky pre drevospracujúci, hutnícky, ťažobný a energetický priemysel. Je jedno, či sa jedná o odsávanie, odprášenie, dopravenie, čistenie spalín, či zariadenia, ponúkame našim zákazníkom aplikačne na mieru prispôsobené vysoko účinné riešenia.
Výrobný závod v Prievidzi sa od roku 2004 špecializuje na výrobu oceľových konštrukcií, cyklónov, kruhových filtrov, potrubí a chladičov. Nosnou činnosťou je laserové delenie plechov, ohýbanie, skružovanie, zváranie a povrchová úprava lakovaním alebo žiarovým pozinkovaním. Výrobná kapacita závodu je približne 5 000 t výrobkov ročne. Zamestnávame cca 200 ľudí.
Viac informácií nájdete na www.scheuch.com, www.scheuch.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4465401  Dátum zverejnenia: 14.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 320 EUR/mesiac