Senior Kalkulant / Manufacturing Calculation Technician

Scheuch s.r.o.

Prievidza, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
po dohode
1 400 EUR/mesiacMesačný plat je uvedený ako spodná hranica a jeho konečná výška sa bude odvíjať od schopností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zostavenie výrobných časov pre jednotlivé druhy a typy výrobkov a dielcov, sledovanie vývoja odchýlky medzi štandardnými a zákazkovými dielcami
  • vyhotovenie predkalkulácií štandardných a špeciálnych výrobkov na základe definovaných rámcových údajov
  • porovnávanie normovaných časov - časy štandardných dielcov výberovo, časy špeciálnych dielcov 100%
  • vyhotovenie kalkulácií štandardných výrobkov na základe štandardných a skenovaných časov vrátane náhodného porovnania
  • vyhotovenie kalkulácií špeciálnych výrobkov na základe skenovaných časov
  • vyhodnotenie rozdielu medzi vorkalkuláciou a nachkalkuláciou
  • príprava systému mesačného porovnania výrobných časov pre jednotlivé skupiny produktov
  • týždenný a mesačný reporting pre konateľa a majstrov výroby
  • spolupráca pri zavádzaní systému kontroly výrobných časov
  • zodpovednosť za prevádzku/kontrolu systému evidencie výrobných časov v spolupráci s majstrom
  • zodpovednosť za identifikáciu dôvodov odchýliek skenovania výrobných časov
  • sledovanie neproduktívnych časov s porovnaním vplyvu na vývoj hodinových sadzieb

  • príjemný pracovný kolektív a pracovné prostredie
  • kolegovia, ktorí ťa radi a ochotne zaškolia
  • zaujímavý vzdelávací program v materskej spoločnosti v Rakúsku
  • perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • profesionálne pracovné podmienky (práca s najmodernejšími technológiami)
  • možnosť kariérneho rastu
  • interné kurzy cudzích jazykov (NJ, AJ)
  • plne hradená strava v kantíne a ovocie 1x v týždni zadarmo
  • flexibilný pracovný čas s možnosťou práce z domu tzv. Home Office
  • sociálny program (firemné akcie a výlety aj s rodinnými príslušníkmi, darčekové poukážky, koncoročný večierok, príspevok na dopravu a pod. )

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SAP, INFOR - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojárstvo

  • priestorová orientácia, technické myslenie
  • vzdelanie alebo skúsenosti z oblasti strojárstva, pracovných postupov, časových snímok pracovných operácií vo výrobnej sfére alebo na podobnej pracovnej pozícií
  • znalosť MS Office (excel, Word) na pokročilej úrovni
  • zodpovednosť, flexibilita, prispôsobivosť, tímová práca
  • komunikačné schopnosti v nemeckom alebo anglickom jazyku
  • ochota cestovať (školenia v materskej spoločnosti v Rakúsku)

Spoločnosť Scheuch patrí už 60 rokov medzi popredných svetových výrobcov odprašovacej techniky pre drevospracujúci, hutnícky, ťažobný a energetický priemysel. Je jedno, či sa jedná o odsávanie, odprášenie, dopravenie, čistenie spalín, či zariadenia, ponúkame našim zákazníkom aplikačne na mieru prispôsobené vysoko účinné riešenia.
Výrobný závod v Prievidzi sa od roku 2004 špecializuje na výrobu oceľových konštrukcií, cyklónov, kruhových filtrov, potrubí a chladičov. Nosnou činnosťou je laserové delenie plechov, ohýbanie, skružovanie, zváranie a povrchová úprava lakovaním alebo žiarovým pozinkovaním. Výrobná kapacita závodu je približne 5 000 t výrobkov ročne. Zamestnávame cca 200 ľudí.
Viac informácií nájdete na www.scheuch.com, www.scheuch.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4411835  Dátum zverejnenia: 3.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac