Zámočník - montážnik, izolatér

Scheuch s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
ihneď
5,2 EUR/hod.+ variabilná zložka od 140 € a rizikový príplatok 113 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zámočnícke montážne práce na základe výkresovej dokumentácie
  • tepelné izolovanie zmontovaných výrobkov na základe výrobnej dokumentácie (tepelná izolácia, AL plech)
  • montážne a izolačné práce vykonávané v priestoroch spoločnosti, nie externe

  • zaškolenie v kolektíve skúsených pracovníkov
  • perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • profesionálne pracovné podmienky, práca s najmodernejšími technológiami
  • bezplatné stravovanie v závodnej jedálni
  • sociálny program (rekondičné pobyty, firemné akcie a výlety s rodinnými príslušníkmi, darčekové poukážky, príspevok na dopravu, osobné ohodnotenia, a pod.)

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske alebo elektrikárske

  • SOU strojárskeho alebo elektrikárskeho smeru
  • skúsenosti s manipulovaním s VZV výhodou
  • viazačské a žeriavnické oprávnenie výhodou
  • zváračské oprávnenie ZM1 výhodou
  • prax výhodou

Spoločnosť Scheuch patrí už 60 rokov medzi popredných svetových výrobcov odprašovacej techniky pre drevospracujúci, hutnícky, ťažobný a energetický priemysel. Je jedno, či sa jedná o odsávanie, odprášenie, dopravenie, čistenie spalín, či zariadenia, ponúkame našim zákazníkom aplikačne na mieru prispôsobené vysoko účinné riešenia.
Výrobný závod v Prievidzi sa od roku 2004 špecializuje na výrobu oceľových konštrukcií, cyklónov, kruhových filtrov, potrubí a chladičov. Nosnou činnosťou je laserové delenie plechov, ohýbanie, skružovanie, zváranie a povrchová úprava lakovaním alebo žiarovým pozinkovaním. Výrobná kapacita závodu je približne 5 000 t výrobkov ročne. Zamestnávame cca 200 ľudí.
Viac informácií nájdete na www.scheuch.com, www.scheuch.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Schlencová
Tel.: +421905538415
E-mail: poslať životopis
ID: 3854617  Dátum zverejnenia: 23.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5,2 EUR/hod.