Disponent

SCHENKER s.r.o.

Miesto práce
Diaľničná cesta, Senec
Termín nástupu
dohodou
1 250 EUR/mesiacUvádzaná suma je orientačná mzda. Finálna výška mzdy závisí od skúseností uchádzača a vzájomnej dohody. Ku mzde prislúcha aj kvartálny bonus až do výšky 90% a atraktívny ročný bonus.

Stravné
nadštandardne
hradené
zamestnávateľom

Ročné
bonusy

Interné
vzdelávanie

MultiSport
Karta

Príspevok na zdravotnú starostlivosť

Bonus
pri dosiahnutí
výročia v spoločnosti

Možnosť
kariérneho
rastu

Bonus
za odporúčanie
zamestnanca

Teambuildingové
aktivity

Príspevok
pre rodinné
aktivity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Identifikuje požiadavky zákazníkov, pripravuje a predkladá im cenové ponuky.
• Hľadá potenciál na využitie služieb Schenker, radí, navrhuje riešenia, ponúka alternatívy, pomáha riešiť problémy.
• Opravuje ceny v prípade dodatočného zistenia zmeny parametrov resp. objednaných služieb po realizácií prepravy.
• Pri spracovaní zásielok rešpektuje interné inštrukcie.
• Pri nákupe prepravy vyberá spoľahlivých dopravcov.
• Komunikuje s dopravcami spoločnosti.
• Po zaučení sa na pozíciu je k dispozícií full time home office s príležitostnou prácou v office. Preto dávame možnosť uchádzať sa o pozíciu aj zo širšieho okolia (Senec, Zvolen, Košice)

- finálne dohodnutá mzda závisí od Vašich skúseností!
- k základnej brutto mzde prináleží aj motivačný kvartálny bonus, ktorý je cca 80% brutto mzdy, podľa dosahovaných výsledkov
- práca v profesionálnom tíme, v prostredí medzinárodnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- ďalšie vzdelávanie a prehlbovanie kvalifikácie
- príspevok na stravné nad rámec zákona, poskytované počas celého mesiaca, sviatkov aj neprítomností
- občerstvenie vo forme čaju, minerálky, kávy, ovocia, sezónne nanuky
- odmena za odporučenie kolegu
- voľný deň navyše s odmenou pri narodení dieťaťa a uzavretí manželstva
- odmena pri pracovnom jubileu
- príspevok na rekreačný pobyt
- spoločné letné a Vianočné teambuildingy
- po zapracovaní možnosti homeofficu

V prípade, že Vás daná pozícia zaujala a spĺňate jej kritériá, pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vaše osobné údaje budú zlikvidované v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 a v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie a prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

dopravná

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pozícii je výhodou
- výborné komunikačné, organizačné zručnosti a pro-zákaznícka orientácia
- schopnosť po sebe kontrolovať prácu
- proaktívny prístup a ochota učiť sa
- užívateľská znalosť MS Office (Outlook, Excel - základné formátovanie a funkcie)
- pracovitosť, svedomitosť
- schopnosť komunikovať s prepravcami

DB Schenker je jedným z najväčších globálnych poskytovateľov logistických služieb. Vďaka viac ako 1850 pobočkám a 76.100 profesionálom v oblasti logistiky sme schopní prepraviť viac ako 110 miliónov zásielok ročne len prostredníctvom pozemnej prepravy. Pôsobíme v 130 krajinách vďaka čomu disponujeme najrozsiahlejšou prepravnou sieťou sveta. Už 150 rokov pomáhame priemyslu a obchodu pri celosvetovej výmene tovarov prostredníctvom pozemnej, leteckej a námornej prepravy, zmluvnej logistiky a riadenia dodávateľského reťazca našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Gáborová
E-mail: poslať životopis
ID: 4109525  Dátum zverejnenia: 27.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac