Brigádnicka výpomoc do skladu

SCHENKER s.r.o.

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho logistického tímu hľadáme brigádnikov.
Máš chuť si privyrobiť popri svojej práci, vysokoškolskom štúdiu alebo prispieť do rodinného rozpočtu?

Tvojou úlohou bude:
• Obaľovanie paliet
• "Pikovanie"
• Práca s paletovým vozíkom a skenerom
• Balenie tovaru do krabíc
• Nalepovanie štítkov
• Upratovanie skladových priestorov
• Práca v Senci, Diaľničná cesta 24

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

6,00 EUR hodinová mzda

-práca vhodná ako vedľajší príjem
-dlhodobá brigáda
-vyber si pracovný čas medzi 7.00-18.00 hod
-brigáda len v pracovných dňoch (nie je nevyhnutné pracovať denne)

Pokiaľ Vás daná pozícia zaujala, pošlite nám prosím Váš životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov o danú pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Prax s prácou so skenerom je výhodou
• Fyzická spôsobilosť
• Bezúhonnosť
• Schopnosť pracovať medzi 7.00-18.00 v pracovnom týždni
• Schopnosť dostaviť sa do prace vlastnou prepravou Dialničná cesta 24 - DC7 903 01 Senec

Sme globálna transportná a logistická sieť.
Ročne doručíme len cestnou dopravou takmer milión zásielok, čo z nás robí najväčšieho cestného prepravcu v Európe. Silní sme aj v leteckej, námornej a železničnej preprave. Európa, Ázia, Amerika, Austrália či Afrika? Sme kdekoľvek, kde potrebujete vyzdvihnúť alebo doručiť tovar.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SCHENKER s. r. o.
Kopčianska 94
851 01 Bratislava 5
www.dbschenker.com/sk
ID: 3672321   Dátum zverejnenia: 14.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   6,00 EUR hodinová mzda