Prevádzkový Analytik Junior - cenotvorba

SCHENKER s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
mzda 800 EUR plus ročná odmena. Mzda závisí od skúsenosti uchádzača .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu business analytikov hľadáme podporu, kde Tvojou úlohou bude:
- e-Schenker tools back-up – podpora a komunikácia s klientom-helpdesk podpora
- SAP Bussiness Inteligence (SBI) – tvorba analýz a podpora práce so systémom
- Podpora tvorby analýz rentability a príprava reportingu pre oblasť pozemných prepráv
- Ad hoc prevádzkové analýzy a príprava dát zo systému
- Preklad systémového prostredia z Angličtiny do Slovenčiny
- Príprava reportov a štatistík pre účely oddelenia podľa pokynov nadriadeného /prostredníctvom využívaných nástrojov/
- Tvorba cenových ponúk na základe spolupráce s obchodným zástupcom /SFR/, indoor sales, zahraničnými pobočkami. resp. vlastníkom obchodného prípadu
- Kalkulácie, vypracovanie a evidencia cenových ponúk pre produktovú oblasť pozemných prepráv
- Práca, aktualizácia a udržiavanie dát v ECP (evidencia cenových ponúk)
- Interná komunikácia a komunikácia so zahraničím (iné oddelenia/CHO Viedeň/centrálne odd./pobočky a pod.)

- práca v profesionálnom tíme, v prostredí medzinárodnej spoločnosti
- finálne ponúknutý plat pred podpisom zmluvy záleží od skúseností a praxe!
- možnosť kariérneho rastu
- príspevok na stravné nad rámec zákona
- občerstvenie vo forme čaju, minerálky, kávy, ovocia, zmrzliny
- ďalšie vzdelávanie a prehlbovanie kvalifikácie
- odmena za odporučenie kolegu
- voľný deň navyše s odmenou pri narodení dieťaťa a uzavretí manželstva
- odmena pri pracovnom jubileu
- príspevok na rekreačný pobyt

V prípade, že Vás daná pozícia zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom, alebo anglickom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, manažment,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Microsoft Excel - pokročilý (vzorce a tvorba makier)
- Organizovanie a plánovanie práce
- Analytické schopnosti, práca s dátami
- Kreativita pri tvorbe riešení pre zákazníka
- Komunikácia (jednanie s ľuďmi)
- Min. rok praxe v logistike výhodou, nie podmienkou
- Pozícia vhodná aj pre absolventa
- Max. 1x týždenne návšteva pobočky v Bratislave

Spoločnosť je jedným z popredných svetových poskytovateľov integrovaných logistických služieb, poskytujúca pozemnú, leteckú a námornú dopravu rovnako ako aj komplexné logistické riešenia v celosvetovom meradle.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SCHENKER s. r. o.
Kopčianska 94
851 01 Bratislava 5
www.dbschenker.com/sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Ferenčíková
E-mail: poslať životopis
ID: 3600050   Dátum zverejnenia: 12.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   mzda 800 EUR plus ročná odmena. Mzda závisí od skúsenosti uchádzača .