Team leader - špedícia

nadštandardne
hradené
zamestnávateľom

Ročné
bonusy

Interné
vzdelávanie

MultiSport
Karta

Príspevok na zdravotnú starostlivosť

Bonus
pri dosiahnutí
výročia v spoločnosti

Možnosť
kariérneho
rastu

Bonus
za odporúčanie
zamestnanca

Teambuildingové
aktivity

Príspevok
pre rodinné
aktivity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zastrešuje chod oddelenia po operatívnej stránke
- Vykonáva všetky práce spadajúce do oblasti oddelenia
- Vedie zamestnancov motivuje ich (vedenie tímu 10 zamestnancov-dispečerov medzinárodnej prepravy)
- Vedie pravidelné operatívne stretnutia s členmi tímu
- Zabezpečuje odborné zaškolenia nových zamestnancov a rozvoj členov tímu
- Vedie pravidelnú kontrolu procesov v rámci aktivít oddelenia
- Zabezpečuje plnenie stanovených cieľov a kvalitatívnych ukazovateľov a navrhuje zmeny priamemu nadriadenému
- Zodpovedá za dosahovanie plánovaných ukazovateľov a ich následný reporting vedeniu
- Spolupracuje na implementácií zmien, rieši vzniknuté situácie s implementačným manažérom a priamym nadriadeným
- Spolupracuje pri vyhodnocovaní podriadených zamestnancov na základe ich výkonu a nastavuje ich ciele - krátkodobé, či dlhodobé v spolupráci s vedúcim oddelenia
- Zastupuje svojich podriadených v prípade výpadku (disponuje)
- Spracúva dochádzku podriadených, vyhodnocuje bonusové hárky
- Úzko spolupracuje s internými oddeleniami spoločnosti
- Zodpovedá za dodržiavanie stanovených interných noriem a smerníc
- Komunikuje v anglickom jazyku na dennodennej báze
- Plní pokyny priameho nadriadeného v súvislosti so svojou pracovnou náplňou

- práca v profesionálnom tíme, v prostredí medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- finálne ponúknutý plat pred podpisom zmluvy záleží od skúseností a praxe!
- možnosť kariérneho rastu
- príspevok na stravné nad rámec zákona
- občerstvenie vo forme čaju, minerálky, kávy, ovocia
- ďalšie vzdelávanie a prehlbovanie kvalifikácie
- odmena za odporučenie kolegu
- voľný deň navyše s odmenou pri narodení dieťaťa a uzavretí sobáša
- odmena pri pracovnom jubileu

Pokiaľ Vás daná pozícia zaujala, pošlite nám Váš životopis v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika a preprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

4

- skúsenosť a prax na pozícií tím lídra je nutná
- nevyhnutná je prax a znalosť práce Disponenta prepráv
- znalosť segmentu logistiky a prepráv
- požadujeme zodpovednosť, samostatnosť, biznis etiketu a dôveryhodnosť

DB Schenker je jedným z najväčších globálnych poskytovateľov logistických služieb. Vďaka viac ako 1850 pobočkám a 76.100 profesionálom v oblasti logistiky sme schopní prepraviť viac ako 110 miliónov zásielok ročne len prostredníctvom pozemnej prepravy. Pôsobíme v 130 krajinách vďaka čomu disponujeme najrozsiahlejšou prepravnou sieťou sveta. Už 150 rokov pomáhame priemyslu a obchodu pri celosvetovej výmene tovarov prostredníctvom pozemnej, leteckej a námornej prepravy, zmluvnej logistiky a riadenia dodávateľského reťazca našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Paulína Krakovik
Tel.: +421905145707
E-mail: poslať životopis
ID: 3437981  Dátum zverejnenia: 17.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000,00EUR plus ďalšie odmeny a balík benefitov