Skladník VZV - Petržalka

SCHENKER s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska 94, 851 01 Petržalka, Bratislava V
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 700,00 EUR plus mesačná, dochádzková a kvartálna odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na čelnom VZV ( nakládka, vykládka vozidiel, vychystávanie tovaru)
- práca na regálovom zakladači (retrak)
- kontrola kvality prijímaného a vydávaného tovaru
- práca s PC (WMS, Outlook, Excell)
- práca so skenermi
- práca je organizovaná v 2 zmennej prevádzke v prekládkovom sklade.

- príspevok na dopravu
- dochádzkový bonus
- mesačný bonus na základe výkonu
- príspevok na stravné nad rámec zákona
- občerstvenie vo forme čaju, minerálky, kávy, ovocia
- odmena za odporučenie kolegu
- voľný deň navyše s odmenou pri narodení dieťaťa a uzavretí manželstva
- odmena pri pracovnom jubileu
- voľné víkendy a sviatky
- práca v profesionálnom tíme, v prostredí medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- finálne ponúknutý plat pred podpisom zmluvy záleží od skúseností a praxe!
- možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Logistika

Počet rokov praxe

1

-platný VZV preukaz
-bezúhonnosť
-dôslednosť a opatrnosť pri manipulácií s tovarom
-ochota pracovať na 2 zmeny ranná a poobedná

Spoločnosť je jedným z popredných svetových poskytovateľov integrovaných logistických služieb, poskytujúca pozemnú, leteckú a námornú dopravu rovnako ako aj komplexné logistické riešenia v celosvetovom meradle.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SCHENKER s. r. o.
Kopčianska 94
851 01 Bratislava 5
www.dbschenker.com/sk
ID: 3336264   Dátum zverejnenia: 2.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 700,00 EUR plus mesačná, dochádzková a kvartálna odmena