Referent zákazníckeho servisu - Košice

SCHENKER s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacZákladná mzda závisí od skúseností uchádzača.

Stravné
nadštandardne
hradené
zamestnávateľom

Ročné
bonusy

Interné
vzdelávanie

MultiSport
Karta

Príspevok na zdravotnú starostlivosť

Bonus
pri dosiahnutí
výročia v spoločnosti

Možnosť
kariérneho
rastu

Bonus
za odporúčanie
zamestnanca

Teambuildingové
aktivity

Príspevok
pre rodinné
aktivity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Komunikácia so zákazníkmi a partnermi (aj v anglickom jazyku)
 Zodpovednosť za ponuku služieb zákazníkovi a vypracovávanie cenových ponúk
 Rozhodovanie o spôsobe vykonania prepravy s ohľadom na požiadavky zákazníka a cien
 Kontrola a evidencia objednávok
 Kontrola plnenia zmlúv a požiadaviek interných a externých zákazníkov
 Koordinácia reklamácií kľúčových zákazníkov
 Spracovávanie hlásení a štatistík
 Zabezpečenie správnosti a včasnosti fakturácie za realizované diela kľúčovým zákazníkom
 Kontrola platobnej bilancie zákazníkov
 Sledovanie možností na zlepšenie našich služieb

Pozícia je obsadzovaná ako zástup za materskú dovolenku.

- práca v profesionálnom tíme, v prostredí medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- možnosť kariérneho rastu
- ďalšie vzdelávanie a prehlbovanie kvalifikácie
- príspevok na stravné nad rámec zákona, poskytované počas celého mesiaca, sviatkov aj neprítomností
- odmena za odporučenie kolegu
- voľný deň navyše s odmenou pri narodení dieťaťa a uzavretí manželstva
- odmena pri pracovnom jubileu
- spoločné teambuildingy

V prípade, že Vás daná pozícia zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava a logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

• Prax v oblasti – aspoň 1 rok na obdobnej pozícii
• Jazyk – nevyhnutná pokročilá znalosť AJ
• PC zručnosti – Word, Excel, Internet, Outlook
• Znalosť transportných programov ako Timocom, Raal a pod. výhodou
• Spoľahlivosť, komunikatívnosť, flexibilita, schopnosť zadeliť si prácu a čas
• Schopnosť skontrolovať si svoju prácu
• Znalosť z odboru je nevyhnutná

DB Schenker je jedným z najväčších globálnych poskytovateľov logistických služieb. Vďaka viac ako 1850 pobočkám a 76.100 profesionálom v oblasti logistiky sme schopní prepraviť viac ako 110 miliónov zásielok ročne len prostredníctvom pozemnej prepravy. Pôsobíme v 130 krajinách vďaka čomu disponujeme najrozsiahlejšou prepravnou sieťou sveta. Už 150 rokov pomáhame priemyslu a obchodu pri celosvetovej výmene tovarov prostredníctvom pozemnej, leteckej a námornej prepravy, zmluvnej logistiky a riadenia dodávateľského reťazca našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Paulína Krakovik
Tel.: +421905145707
E-mail: poslať životopis
ID: 3254281  Dátum zverejnenia: 24.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac