Picker-práca na dohodu

SCHENKER s.r.o.

Miesto práce
Opatovská cesta 14, Košice 040 01, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-ponúkame ľahšiu prácu na dohodu v sklade
-skenovanie
-zápis škôd
-manuálna práca
-ochota pracovať v nočnej zmene od 3.00 hod ráno do 6.00 hod
-práca vhodná aj pre študenta
-ponúkame výbornú hodinovú mzdu

Pokiaľ Vás daná pozícia zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom, alebo anglickom jazyku.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov o danú pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

-ochota pracovať v čiastočnej nočnej zmene
-zodpovedný prístup k práci
-dodržiavať plán zmien (pravidelný príchod do práce v určenú hodinu)

Spoločnosť je jedným z popredných svetových poskytovateľov integrovaných logistických služieb, poskytujúca pozemnú, leteckú a námornú dopravu rovnako ako aj komplexné logistické riešenia v celosvetovom meradle.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SCHENKER s. r. o.
Kopčianska 94
851 01 Bratislava 5

Kontakt

ID: 3225833   Dátum zverejnenia: 16.11.2017