Picker-práca na skrátený úväzok

SCHENKER s.r.o.

Miesto práce
Opatovská cesta 14, Košice 040 01, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-ponúkame ľahšiu prácu na dohodu v sklade
-skenovanie
-zápis škôd
-manuálna práca
-ochota pracovať v nočnej zmene od 3.00 hod ráno do 6.00 hod
-práca vhodná aj pre študenta
-ponúkame výbornú hodinovú mzdu

Pokiaľ Vás daná pozícia zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom, alebo anglickom jazyku.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov o danú pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

-ochota pracovať v čiastočnej nočnej zmene
-zodpovedný prístup k práci
-dodržiavať plán zmien (pravidelný príchod do práce v určenú hodinu)

Spoločnosť je jedným z popredných svetových poskytovateľov integrovaných logistických služieb, poskytujúca pozemnú, leteckú a námornú dopravu rovnako ako aj komplexné logistické riešenia v celosvetovom meradle.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SCHENKER s. r. o.
Kopčianska 94
851 01 Bratislava 5
www.dbschenker.com/sk
ID: 3225833   Dátum zverejnenia: 8.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou