Referent na oddelení špedície

SCHENKER s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska 94, 85101 Bratislava
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za spracovanie exportných a importných zásielok v systéme
- Riešenie vzniknutých problémov v rámci medzinárodnej prepravy
- Základná príprava podkladov pre colné prejednania a fakturáciu
- Príprava exportných a importných kamiónov v zbernej službe
- Riešenie prípadných zmien a reklamácií, v spolupráci s oddelením reklamácií
- Aktívna komunikácia s externými a internými zákazníkmi (skladníci, šoféri, klienti)
- Denná komunikácia v cudzom jazyku

Práca v prostredí medzinárodnej spoločnosti s možnosťou ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu, prislúchajúci balík benefitov podľa aktuálnych smerníc spoločnosti

V prípade, že Vás daná pozícia zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom, alebo anglickom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii je výhodou
- dôležitá orientácia na zákazníka
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
- ochota učiť sa
- tímová spolupráca
- orientácia na detail a schopnosť po sebe prácu skontrolovať

Spoločnosť je jedným z popredných svetových poskytovateľov integrovaných logistických služieb, poskytujúca pozemnú, leteckú a námornú dopravu rovnako ako aj komplexné logistické riešenia v celosvetovom meradle.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SCHENKER s. r. o.
Kopčianska 94
851 01 Bratislava 5
ID: 2563943   Dátum zverejnenia: 3.11.2017