In-Plant Transport Coordinator / KAO oddelenie

SCHENKER s.r.o.

Miesto práce
Zlaté Moravce, Nitriansky kraj
Termín nástupu
upon agreement
Ponúkaný plat (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako hlavným kontaktným bodom v rámci operatívy u nášho renomovaného klienta v Zlatých Moravciach budete mať na zodpovednosti:

• Riešenie a adresovanie všetkých požiadaviek u klienta
• Sledovanie plnenia zmluvných povinností uzavretých s klientom
• Komunikáciu s oddeleniami System a Direct ohľadne operatívy a KPI ukazovateľov
• Návrh a implementáciu zlepšenia plnení KPI ukazovateľov
• Vedenie všetkých požadovaných štatistiky KPI v zmysle RFQ
• Evidenciu prichádzajúcich a odchádzajúcich kamiónov u klienta
• Úzka spolupráca s Key Account Operations oddelením na centrále spoločnosti
• Budovanie a rozvíjanie dobrých vzťahov u klienta na všetkých úrovniach
• Trvalo zlepšuje kvalitu služieb u klienta za účelom zvyšovania produktivity
• Dodržiava a sleduje dodržiavanie platných pracovných postupov a nariadení za účelom zabezpečenia efektivity a profitability
• Vykonáva pravidelne mesačne hodnotenie kvality u klienta
• Navrhuje a implementuje nápravné opatrenia
• Zabezpečuje včasnú a efektívnu kompletizáciu operatívy u klienta

Práca v prostredí medzinárodnej spoločnosti s možnosťou ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu, prislúchajúci balík benefitov podľa aktuálnych smerníc spoločnosti.

V prípade, že Vás daná pozícia zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom, alebo anglickom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

A

Počet rokov praxe

3

- Minimálne 3 roky skúsenosti na obdobnej pozícií u klienta sú nevyhnutnosť
- Výborná znalosť logistiky a procesov
- Schopnosť analyzovať dáta, navrhovať riešenia
- Interpersonálne zručnosti, prezentačné zručnosti
- Schopnosť pracovať samostatne a zodpovedne
- Ochota pracovať v matrixovej štruktúre
- Dobrá znalosť balíka MS Office

Spoločnosť je jedným z popredných svetových poskytovateľov integrovaných logistických služieb, poskytujúca pozemnú, leteckú a námornú dopravu rovnako ako aj komplexné logistické riešenia v celosvetovom meradle.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SCHENKER s. r. o.
Kopčianska 94
851 01 Bratislava 5

Kontakt

ID: 2238822   Dátum zverejnenia: 5.12.2017