Key Account Operations Coordinator

SCHENKER s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska 94, 851 01 Bratislava 5
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denný kontakt a komunikácia s pridelenými zákazníkmi
- starostlivosť o kľúčových zákazníkov spoločnosti
- budovanie dlhodobých a korektných pracovných vzťahov
- vypracovanie cenových ponúk, rozhodovanie o spôsobe realizácie prepravy podľa potrieb zákazníka
- úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami a zabezpečenie plynulého chodu servisu pre zákazníka
- administratívne spracovanie štatistík podľa požiadaviek zákazníka, vypracovanie reportov pre interne účely spoločnosti

- možnosť vzdelávania a kariérneho rastu
- motivujúce finančné ohodnotenie a prislúchajúci balík benefitov podľa aktuálnych smerníc spoločnosti

Pokiaľ Vás daná pozícia zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom, alebo anglickom jazyku.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov o danú pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Logistika a preprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosť činností zasielateľskej spločnosti a prax na obdobnej pozícii v danom sektore je vítaná
- ideálny kandidát je komunikatívny, flexibilný, lojálny, so silným zameraním na klienta

Spoločnosť je jedným z popredných svetových poskytovateľov integrovaných logistických služieb, poskytujúca pozemnú, leteckú a námornú dopravu rovnako ako aj komplexné logistické riešenia v celosvetovom meradle.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SCHENKER s. r. o.
Kopčianska 94
851 01 Bratislava 5

Kontakt

ID: 1964617   Dátum zverejnenia: 5.12.2017