Skladník / Administrátor obalových prostriedkov

SCHENKER s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
760 EUR/mesiacK základnej mzde prislúchajú bonusy do výšky 300 €/mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedie kontá obalových prostriedkov pre zákazníkov, dopravcov a pobočky
• Reportuje a kontroluje mesačné stavy obalových prostriedkov
• Aktívne sa podieľa na riešení nezrovnalostí so zákazníkmi, dopravcami a pobočkami
• Vizuálna kontrola stavu a kvality paliet
• Aktívne sa zúčastňuje na riešení priorít prepravného oddelenia vo vzťahu k zákazníkom, vzájomne si byť zastupiteľný s ostatnými zamestnancami
• Maximálne využíva pracovné kontakty vo vnútri aj mimo zamestnávateľa tak, aby sa dosiahli väčšie obchodné výsledky a plynulosť práce
• Poukazuje na možnosti zlepšenia kvality našich služieb, ako aj nápravných opatrení zlepšujúcich priebeh procesov v rámci prepravného oddelenia a spoločnosti
• Spracúva hlásenia a štatistiky za oddelenie resp. poskytuje informácie a podklady, ktoré s týmito úlohami súvisia, v termínoch stanovenými zamestnávateľom
• Vykonáva svoje pracovné povinnosti včas a v požadovanej kvalite
• Identifikuje požiadavky zákazníkov, kontroluje ich platobnú schopnosť, pripravuje a predkladá im cenové ponuky.
• Reprezentuje spoločnosť v súlade s dobrými mravmi a chráni povesť zamestnávateľa, pri zastupovaní pred partnermi vonku alebo vo vnútri spoločnosti

- finálne ponúknutý plat pred podpisom zmluvy záleží od skúseností a praxe!
- dochádzkový bonus 150EUR kvartálne
- mesačný bonus na základe výkonu 300 EUR
- príspevok na stravné nad rámec zákona, poskytované počas celého mesiaca, sviatkov aj neprítomností
- občerstvenie vo forme čaju, minerálky, kávy, ovocia
- odmena za odporučenie kolegu
- voľný deň navyše s finančným príspevkom pri narodení dieťaťa a uzavretí manželstva
- odmena pri pracovnom jubileu
- voľné víkendy a sviatky
- práca v profesionálnom tíme, v prostredí medzinárodnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- príspevok na rekreačný pobyt
- spoločné letné a Vianočné teambuildingy

V prípade, že Vás daná pozícia zaujala a spĺňate jej kritériá, pošlite nám Váš životopis v slovenskom, alebo anglickom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vaše osobné údaje budú zlikvidované v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 a v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie a prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

doprava, logistika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

2

-bezúhonnosť
-skúsenosti s prácou v sklade min. 2 roky
-platný preukaz VZV - výhodou
- používateľská znalosť Excel
-zodpovednosť a precíznosť
-ochota pracovať

Sme globálna transportná a logistická sieť.
Ročne doručíme len cestnou dopravou takmer milión zásielok, čo z nás robí najväčšieho cestného prepravcu v Európe. Silní sme aj v leteckej, námornej a železničnej preprave. Európa, Ázia, Amerika, Austrália či Afrika? Sme kdekoľvek, kde potrebujete vyzdvihnúť alebo doručiť tovar.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kopčianska 94
851 01 Bratislava
www.dbschenker.com/sk

Kontakt

ID: 1585122  Dátum zverejnenia: 23.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 760 EUR/mesiac