Vodic LKW

Schenker Industrie + Städtereinigungs-GmbH

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
16.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2300-3200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zvoz kontajnerov z Mnichova a okolia na nakladnom aute a na vlecke.

Plny pracovny uvazok napriamo - ziadna agentura, byvanie na zaciatok v obytnom kontajneri v dvojici zdarma, kurz nemciny zdarma, pomoc pri hladani ineho ubytovania, Premie kazdy mesiac po skusobnej dobe, praca v rodinnej firme s niekolko desatrocnou tradiciou, Vyplaty chodia nacas. Vikendy volne, iba v pripade zaujmu moznost prace v sobotu doobeda

Volat kontaktnu osobu: Ing.Rudolf Hodul - 0907992281 po slovensky, alebo priamo na firmu +49 (0) 8137 2021 po nemecky

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

C, E

Spolahlivost, korektnost, schopnost samostatne jazdit po 2 tyzdnovom zacviku

Rodinna firma v Bavorsku posobiaca v oblasti spracovania odpadu viac ako 37 rokov. Vo firme pracuju popri nemeckych zamestnancoch aj slovaci, rusi, poliaci, rumuni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Schenker Industrie- und Städtereinigungs GmbH
Niernsdorf 7
D-85411 Hohenkammer
Nemecko
ID: 3440450   Dátum zverejnenia: 5.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2300-3200