4,5 EUR/hod.

Back-office assistant/ka (študent/ka) – Schemnitz Group

SCHEMNITZ GROUP

Miesto práce
Einsteinova 24, Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho narastajúceho tímu hľadáme novú kolegyňu/kolegu - študentku/študenta so záujmom pracovať v oblasti back office.

Medzi hlavné úlohy bude patriť najmä:

- administratívne práce v back-office,
- kontrola, scannovanie dokumentov, zakladanie, archív
- objednávanie kancelárskych a iných potrieb, inventarizácia
- starostlivosť o kuchynku
- triedenie pošty
- iné administratívne práce
- komunikácia s internými oddeleniami firmy

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

4,50 Eur brutto/hodina

práca vo firme rodinného charakteru, v príjemnom prostredí Aupark Tower, ovocie v kancelárii, tímové a firemné eventy

Pozícia je dlhodobého charakteru, vyžadujeme flexibilitu pracovať 80 hodím mesačne. Počas letných prázdnin, možnosť pracovať aj viac hodín mesačne.

Ďakujeme veľmi pekne vopred za všetky životopisy, budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí budú vyhovovať zadaných kritériám. Ďakujeme za porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

- flexibilita a zodpovedný prístup k práci
- príjemné vystupovanie
- iniciatívnosť a záujem zlepšovať sa
- samostatnosť, dobrý time management
- anglický jazyk (našimi partnermi sú zahraničné firmy a máme aj zahraničných kolegov)

The Schemnitz Group covers companies active in the automotive industry, automotive operations financing, and management consulting. We constantly seek to reaffirm and redefine the values we offer our partners, we strive to offer the best results, and concentrate on the benefits that result from mutually-developed business relations.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Einsteinova 24
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Štubňová
E-mail: poslať životopis
ID: 3640223   Dátum zverejnenia: 9.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,50 Eur brutto/hodina