Можливість для людей з України

Obchodný zástupca / zástupkyňa

SCHAUER, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
03/2024
1 400 EUR/mesiacPonúkame 2.000€ mesačne vrátane pohyblivej zložky mzdy. Pohyblivá zložka mzdy nie je ohraničená. Naša konečná ponuka pre vás bude nastavená férovo s ohľadom na Vaše schopnosti a skúsenosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• poradenstvo a predaj,
• získavanie nových zákazníkov,
• starostlivosť a podpora pre existujúcich zákazníkov,
• plánovanie a príprava ponúk,
• starostlivosť o prebiehajúce projekty.

• firemná kultúra, kde platia dohody a zamestnanci sú na prvom mieste,
• osobné, tímové, celofiremné napredovanie a rast, snažíme sa stále posúvať vpred,
• flexibilný pracovný čas a možnosť čiastočnej práce z domu,
• super kolektív a práca, do ktorej budeš chodiť fakt rád,
• osobný automobil aj na súkromné účely.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo, Technika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosti s predajom,
• odborné znalosti v oblasti chovu ošípaných a hovädzieho dobytka,
• vysoký stupeň sebaorganizácie,
• ochota cestovať.

Sme renomovaná, medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti maštaľnej techniky. Vďaka inovatívnemu mysleniu a rozvoju sa neustále rozvíjame.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4774709  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac