Kontrolór kvality

schambeck slovakia s. r. o.

Miesto práce
Uherské Hradiště, Česko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 7,5 EUR/hod.platové podmienky podľa skúseností, nadštandartné zmenové príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov do nášho tímu na vizuálnu kontrolu do Skalica a okolie
- vizuálna kontrola komponentov v automobilovom priemysle podľa zadaných špecifikácií
- evidovanie výsledkov svojej činnosti
- práca v nepretrzitej prevádzke

- práca v nadnárodnej spoločnosti
- bezplatné zaškolenie
- poskytujeme dlhodobú spoluprácu v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
- získate stabilný príjem
- čaká Vás nepretržitá podpora zo strany koordinátora

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilný, zodpovedný so zmyslom pre detail

Spoločnosť schambeck automotive pôsobí prostredníctvom siete pobočiek v Európe, poskytuje svoje služby v oblasti zabezpečenia kvality a manažmentu prevažne výrobcom v automobilovom a strojárskom priemysle. Na Slovensku v zastúpení dcérskou spoločnosťou schambeck slovakia s.r.o..

Spoločnosť zabezpečuje optimalizáciu procesov a produktov, kontrolu, triedenie, opravy, mobilné 3D meranie, podporu pri nábehových projektoch, Q-Plánovanie - APQP - FMEA, Resident Engineering, Consulting a certfikácie firiem.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4060882  Dátum zverejnenia: 13.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 7,5 EUR/hod.