Špecialista pre vývoj gumových tesnení pre E-aktuátory

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
1 500 EUR/mesiacKonečná ponuka záleží od praxe a skúseností a môže byť vyššia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vývoj návrhov a koncepcií elastomérových tesniacich systémov pre aplikácie e-mobility
  • Príprava, hodnotenie a schvaľovanie výkresov, alebo zmien výkresov alebo vývojových verzií výrobkov
  • Technická podpora v oblasti validácie, kvality a nákupu
  • Spolupráca v projektových tímoch pri vývoji sériových výrobkov
  • Technické odborné znalosti v oblasti náuky o materiáloch
  • Spolupráca pri FMEA, DVP a posudzovaní poškodenia
  • Vykonanie a vyhodnotenie výpočtov pre vývoj tesnení
  • Interpretácia výsledkov skúšok tesnení a výpočtov
  • Spolupráca pri vývoji skúšobných metód pre tesnenia
  • Kooperácia s dodávateľmi tesnení alebo externými partnermi pre vývoj
  • Odvodenie a posúdenie požiadaviek
  • Vytvorenie funkčnej špecifikácie v spolupráci s partnermi procesu

  • 13./14. plat
  • Odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
  • Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • Jazykové kurzy
  • Zaujímavý sociálny program
  • Stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
  • Kompletný program zaškolenia
  • Sebarealizácia na zodpovednej pozícii s možnosťou odborného a profesijného rastu
  • 37,5 hod. pracovný týždeň
  • Pružná pracovná doba s možnosťou využitia home office
  • Príspevok na presťahovanie poskytovaný počas 1. roka

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

  • Vysokoškolské vzdelanie v oblasti strojárstva,  náuky o materiáloch, alebo v porovnateľnej oblasti
  • Skúsenosti v oblasti plastov a elastomérov
  • Základné skúsenosti v oblasti tesniacej technológie pre strojárstvo alebo automobilový priemysel
  • Skúsenosti s návrhom v programe ProE/Creo
  • Veľmi dobrá písomná aj ústna zanlosť angličtiny alebo ideálne nemčiny
  • Vysoká úroveň analytických schopností a kreativity
  • Štruktúrovaný a metodický spôsob práce
  • Samostatná a proaktívna práca
  • Tímová práca

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Henrieta Sventeková
E-mail: poslať životopis
Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.
Dr. G. Schaefflera 1
02401 Kysucké Nové Mesto
www.schaeffler.sk