Young Engineer Programme pre oddelenie R&D

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2023-10-01
Mzdové podmienky (brutto)
8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Študentom II. stupňa vysokej školy ponúkame možnosť zúčastniť sa programu Young Engineer

  • Program je vhodný najmä pre študentov elektorotechniky, mechatroniky, strojárstva, informačných technológií a príbuzných technických oborov
  • Hľadáme študentov, ktorí majú záujem nielen o prácu, ale radi by si doplnili aj  svoje vedomosti, ktoré by prepojili s praxou
  • Okrem praktických skúseností majú možnosť zdokonaliť sa aj v komunikácií v anglickom alebo nemeckom jazyku
  • Kompletný program bude prebiehať počas štúdia záverečného 5. ročníka vysokej školy v mesiacoch september 2023 – apríl 2024 - 4 mesiace na Slovensku a 3 mesiace v Nemecku.

  • Doplnenie teoretických znalostí z inter-disciplín vlastného študijného zamerania
  • Prehĺbenie už získaných teoretických znalostí a ich prepojenie na prax
  • Možnosť (nie však povinnosť) pracovať na diplomovej práci u nás – tému aj konzultanta budeš mať priamo na pracovisku
  • Získanie prehľadu o práci R&D oddelenia
  • Školenie odborníkmi z praxe zo Slovenska a Nemecka
  • Cestovanie: absolvovanie programu Erasmus+ pre študentov VŠ v Schaeffler Bühl alebo Schaeffler Herzogenaurach
  • Intenzívny jazykový kurz

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechatronika, elektrotechnika, strojárstvo, informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Študent 1. a 2.roč. Ing. štúdia - oblasť mechatronika, elektrotechnika, strojártvo, informačné technológie
  • Komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
  • Flexibilita, mobilita
  • Samostatnosť, komunikatívnosť, zodpovednosť
  • Organizačné schopnosti, tímová práca
  • Schopnosť a ochota učiť sa nové veci
  • Kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Henrieta Sventeková
E-mail: poslať životopis
Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.
Dr. G. Schaefflera 1
02401 Kysucké Nové Mesto
www.schaeffler.sk
ID: 4545176  Dátum zverejnenia: 24.3.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.