Можливість для людей з України

Skúšobný inžinier pre oblasť eMobility

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Od 1 500 EUR/mesiacvýška nástupnej mzdy závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúšobných inžinierov pre novo rozvíjajúcu sa oblasť skúšok v oblasti E-mobility. Baví Vás automotive priemysel?

Zaujímate sa o životnostné a funkčné testy komponentov do elektro automobilov?

Chcete rozvíjať svoj talent a naučiť sa niečo nové?

Staňte sa súčasťou novo-vznikajúceho tímu pre oblasť rozvoja E-mobility na Slovensku!

Náplň práce
  • Návrh parametrov testov eMobility produktov
  • Príprava skúšobných staníc po HW a SW stránke
  • Testovanie eMobility produktov
  • Spracovanie nameraných dát a ich vyhodnotenie
  • Analýza príčin výpadkov vzoriek
  • Vytvorenie a prezentácia nameraných výsledkov

  • 13./14. plat
  • Jazykový príplatok
  • Odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
  • Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • Príspevok na jazykové vzdelávanie
  • Zaujímavý sociálny program
  • Stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
  • Kompletný program zaškolenia
  • Príspevok na presťahovanie počas 1. roka
  • Sebarealizácia na zodpovednej pozícii s možnosťou odborného a profesijného rastu
  • 37,5 hod. pracovný týždeň; pružná pracovná doba s možnosťou využitia home office
  • Preplácané nadčasy

Informácie o výberovom konaní

Svoje CV zasielajte v slovenskom i anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, mechatronika, strojárstvo v kombinácii s elektrotechnikou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • VŠ II. stupňa - odbor elektrotechnika, mechatronika, strojárstvo v kombinácii s elektrotechnikou
  • Anglický, prípadne nemecký jazyk na komunikačnej úrovni (ústna a písomná forma)
  • Základná znalosť mechatronických systémov v automobilovom priemysle (napr. hybridné moduly, elektro osi, aktuátory a pohonné jednotky)
  • Analyzovanie a riešenie problémov
  • Tímová práca, flexibilita, samostatnosť; vytrvalosť

Výhodou sú:

  • Znalosť softweru ako napr. Labview, DIAdem alebo IMC Studio, DEWESOFT, Matlab
  • Vyhláška §21 - nie je podmienkou
  • Znalosť z oblasti frekvenčných meničov a senzoriky
  • Záujem o eMobilitu
  • Ochota ďalšieho vzdelávania
  • Prax v skúšobníctve vítaná

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Henrieta Sventeková
E-mail: poslať životopis
Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.
Dr. G. Schaefflera 1
02401 Kysucké Nové Mesto
www.schaeffler.sk