HR špecialista, HR partner

Miesto práce
Skalica
1 500 - 2 000 EUR/mesiac1 500-2 000 Eur/mesiac (ponúkaná mzda v závislosti od seniority a odbornosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • implementuje HR procesy do všetkých stupňov riadenia
  • zabezpečuje jednotnú komunikáciu, interpretáciu a realizáciu HR procesov
  • flexibilne reaguje na dianie na pridelených pracoviskách
  • podporuje riadiacich zamestnancov všetkých stupňov riadenia v účinnej realizácii HR procesov
  • komunikuje so zástupcami zamestnancov a rieši vzniknuté situácie
  • zabezpečuje proces International Transfers vzhľadom na koncernové smernice
  • dohliada na správne prideľovanie pohyblivých zložiek mzdy
  • rieši témy pracovnej disciplíny na zverených pracoviskách
  • koordinuje prípadné presuny personálu na zverených pracoviskách

  • 13./14. plat
  • doplnkové dôchodkové sporenie do výšky 3%
  • každoročná valorizácia miezd
  • príspevok na jazykové vzdelávanie
  • zaujímavý sociálny program
  • stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
  • kompletný program zaškolenia
  • sebarealizácia na zodpovednej pozícii s možnosťou odborného a profesijného rastu
  • 37,5 hod. pracovný týždeň; pružná pracovná doba s možnosťou využitia home office

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

ľudské zdroje

Počet rokov praxe

2

  • ukončené VŠ vzdelanie I., príp. II. stupňa
  • aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou, min. úroveň B2
  • znalosť práce v MS Office, SAP výhodou
  • profesijná prax a skúsenosti z oblasti ľudských zdrojov podmienkou
  • praktické skúsenosti s aplikovaním Zákonníka práce a pracovného práva podmienkou
  • komunikatívnosť, prezentačné zručnosti
  • schopnosť samostatne vyhodnotiť a riešiť vzniknuté problémy
  • zodpovednosť
  • zmysel pre tímovú prácu
  • flexibilita
  • odolnosť voči stresu

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Štermenská
Tel.: +421346961513
E-mail: poslať životopis
Schaeffler Skalica, spol. s r.o.
Dr. G. Schaefflera 1
90901 Skalica
www.schaeffler.sk