Zámočník - nastavovač pre výrobu náradia

Miesto práce
Skalica
1 400 EUR/mesiacod 1400€ brutto (mzdu tvorí základná mzda od 1 150€ brutto + zmenové a iné príplatky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Dokončovacie finálne práce na náradí (zrážanie hrán, leštenie plôch a pod.)
  • Kontrola náradia po predchádzajúcich operáciách
  • Príprava náradia do tepelného spracovania a povlaku
  • Popis na CNC laserovom stroji
  • Príprava náradia do tepelného spracovania, čiernenia, povlakovania
  • Precízna ručná práca na tvarových súčiastkach podľa výkresovej dokumentácie
  • Dodržiavanie technológie výroby podľa plánu výroby, spolupráca s technológom
  • Zodpovednosť za kvalitu vyprodukovaných a opracovávaných dielov
  • Vypisovanie výrobnej dokumentácie

  • nástupná mzda od 1 400€ brutto ( s prihliadnutím na senioritu kandidáta)
  • stabilné zamestnanie 13. a 14. plat
  • mzdu tvorí základná mzda 1 150€ brutto, zmenové a iné príplatky
  • bonus za hospodárske výsledky
  • doplnkové dôchodkové sporenie do výšky 3%
  • každoročná valorizácia miezd a prehodnocovanie príplatkov
  • zaujímavý sociálny program (dotácia stravy nad rámec legislatívy, športové aktivity,vitamíny, masáže, zdravotná starostlivosť,...)
  • závodná reštaurácia, autobusová zastávka priamo pred firmou
  • ďalšie príplatky a finančné bonusy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárske zameranie

Počet rokov praxe

1

  • SOU, prípadne ÚSO strojárskeho zamerania
  • Prax na podobnej pozícii výhodou
  • Znalosť čítania výkresovej dokumentácie podmienkou
  • Zváračský preukaz výhodou
  • Chuť využiť príležitosť učiť sa novým veciam
  • Samostatnosť, manuálna zručnosť
  • Zodpovednosť

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Štermenská
Tel.: +421346961513
E-mail: poslať životopis
Schaeffler Skalica, spol. s r.o.
Dr. G. Schaefflera 1
90901 Skalica
www.schaeffler.sk