Operátor nastavovania výroby - sústruženie, brúsenie, tvárnenie

Miesto práce
Skalica
1 400 EUR/mesiacmzdu tvorí základná mzda 1 150€ brutto + zmenové a iné príplatky. Nástupný bonus 700€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

nastavuje, v prípade skúseností programuje a/alebo obsluhuje stroje na výrobu podľa zadania

zabezpečuje a podporuje uvoľnenie procesov

kontroluje presnosť a účinnosť v testovacích sekvenciách

dohliada na rozbeh strojov po prípadnom pretypovaní

obsluhuje stroje alebo podporuje operátorov pri obsluhe strojov

v prípade potreby spolupracuje s personálom údržby

kontroluje hotový výrobok/komponent

stabilné zamestnanie,13. a 14. plat

nástupný bonus 700€

doplnkové dôchodkové sporenie do výšky 3%

bonus za hospodárske výsledky

každoročná valorizácia miezd

príspevok na dopravu

zaujímavý sociálny program (dotácia stravy nad rámec legislatívy, športové aktivity,

vitamíny, masáže, zdravotná starostlivosť,...)

závodná reštaurácia, autobusová zastávka priamo pred firmou

ďalšie príplatky a finančné bonusy

odmena za zlepšovacie návrhy

prax na pozícii nastavovača / obsluhy sústružníckych strojov podmienkou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

nastavovanie sústružníckych strojov

Prax na pozícii/v oblasti

nastavovanie strojov v strojárskej výrobe

Počet rokov praxe

2

strojárske / technické vzdelanie ukončené min. výučným listom

znalosť čítania technických výkresov

prax v obsluhe sústružníckych strojov min. 2 roky

možnosť pracovať na 3-4 zmeny

manuálna zručnosť, technické myslenie

zodpovedný prístup, spoľahlivosť

zmysel pre tímovú prácu

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Štermenská
Tel.: +421346961513
E-mail: poslať životopis
Schaeffler Skalica, spol. s r.o.
Dr. G. Schaefflera 1
90901 Skalica
www.schaeffler.sk