Technológ výroby

Miesto práce
Skalica
Termín nástupu
2022-05-01
1 420 - 1 600 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od seniority kandidáta, (mzdu tvorí základná hodinová mzda, osobné ohodnotenie a prémie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Implementácia nových technológií, príprava a realizácia investícií v rámci zverenej technológie
  • Vývoj, návrh a testovanie nového náradia, stanovenie optimálnych podmienok vo výrobe s podporou digitálnych nástrojov, aditívnych technológií
  • Posúdenie vhodnosť použitia komponentov z hľadiska technológie a ich vyrobiteľnosti, správa technologickej dokumentácie
  • Koordinácia a technická podpora pre stanovenie nových technologických postupov s využitím CAD/CAM programov, Planisware, Digitaltwins, SAP
  • Analýza parametrov výroby pomocou produkčného systému
pozícia vhodná aj pre absolventa
  • Zamestnanecké výhody, benefity

    • stabilné zamestnanie, pozícia do kmeňa
    • 13. a 14. plat
    • bonus za hospodárske výsledky
    • doplnkové dôchodkové sporenie do výšky 3%
    • každoročná valorizácia miezd a prehodnocovanie príplatkov
    • zaujímavý sociálny program (dotácia stravy nad rámec legislatívy, športové aktivity
    • vitamíny, masáže, zdravotná starostlivosť,...)
    • závodná reštaurácia, autobusová zastávka priamo pred firmou
    • ďalšie príplatky a finančné bonusy
    • jayzkové kury a jazykový príplatok
    príspevok na bývanie, cestovné Home office

    Požiadavky na zamestnanca

    vysokoškolské I. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

    Vodičský preukaz

    B

    Pozícia je vhodná pre absolventa

    Áno

    • VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa strojárskeho zamerania
    • MS Office
    • Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na úrovni B1

    Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

    Počet zamestnancov

    1000 a viac zamestnancov

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Monika Janotová
    Tel.: +421 34 696 4459
    E-mail: poslať životopis
    Schaeffler Skalica, spol. s r.o.
    Dr. G. Schaefflera 1
    90901 Skalica
    www.schaeffler.sk