Nastavovač a obsluha výroby klietky

Miesto práce
Skalica
Termín nástupu
1.2.2022
900 - 1 200 EUR/mesiacmzdu tvorí základ, prémie, príplatky za zmennosť a sťažené prostredie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Obsluha a nastavovanie strojov a zariadení pri výrobe klietok (tvárnenie, strih,montáž)
  • Výmena náradia
  • Kontrola parametrov výrobkov
  • Vyplňovanie výrobnej dokumentácie

stabilné zamestnanie

13. a 14. plat

ďalšie príplatky a finančné bonusy

doplnkové dôchodkové sporenie 3%

každoročná valorizácia miezd a prehodnocovanie príplatkov

odmena za zlepšovacie návrhy

zaujímavý sociálny program

kariérny postup

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojnícka škola alebo iná technická škola

Prax na pozícii/v oblasti

strojárstvo, automobilový priemysel, montážne pracoviská

  • Vzdelanie ukončené min. výučným listom, strojárskeho zamerania výhodou
  • Možnosť pracovať na 3-4 zmeny
  • Prax v strojárskej výrobe min. 1 rok
  • Čítanie technickej dokumentácie
  • Manuálna zručnosť, technické myslenie
  • Zodpovedný prístup, spoľahlivosť
  • Zmysel pre tímovú prácu

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Janotová
Tel.: +421 34 696 4459
E-mail: poslať životopis
Schaeffler Skalica, spol. s r.o.
Dr. G. Schaefflera 1
90901 Skalica
www.schaeffler.sk
ID: 4239581  Dátum zverejnenia: 17.1.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac