Skúšobný inižnier

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
asap
1 300 - 2 300 EUR/mesiacvýška nástupnej mzdy závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúšobných inžinierov pre novo rozvíjajúcu sa oblasť skúšok v oblasti E-mobility. Baví Vás automotive priemysel? Zaujímate sa o životnostné a funkčné testy komponentov do elektro automobilov? Chcete rozvíjať svoj talent a naučiť sa niečo nové? Staňte sa súčasťou novo-vznikajúceho tímu pre oblasť rozvoja E-mobility na Slovensku.

Náplň práce
  • vykonávanie skúšobných testov
  • spracovanie a vyhodnotenie výsledkov
  • vytvorenie skúšobnej správy a konzultácie výsledkov v cudzom jazyku
  • vedenie technických rozhovorov s internými oddeleniami
  • sledovanie termínov projektových aktivít, vedenie evidencie a dokumentácie
  • koordinácia výroby potrebných prípravkov
  • zabezpečenie prevádzky schopnosti skúšobných staníc vrátane  operatívnej a plánovanej údržby
  • odborná koordinácia tímu

  • 13./14. plat
  • jazykový príplatok
  • odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
  • príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • príspevok na jazykové vzdelávanie
  • zaujímavý sociálny program
  • stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
  • kompletný program zaškolenia
  • sebarealizácia na zodpovednej pozícii s možnosťou odborného a profesijného rastu
  • 37,5 hod. pracovný týždeň; pružná pracovná doba s možnosťou využitia home office

Informácie o výberovom konaní

Uchádzať sa môžete do 26.9.2021.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, mechatronika, strojárstvo v kombinácii s elektrotechnikou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • VŠ I./II.stupňa - odbor elektrotechnika, mechatronika, strojárstvo v kombinácii s elektrotechnikou
  • anglický alebo nemecký jazyk na komunikačnej úrovni (ústna a aj písomná forma)
  • znalosť mechatronických systémov: hybridné moduly, elektro osi, aktuátory a pohonné jednotky
  • základy programovania (tvorba scriptov pre automatické spracovanie dát)
  • prax v skúšobníctve vítaná
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • tímová práca, flexibilita, samostatnosť; vytrvalosť

Výhodou sú:
  • znalosť SW DIAdém/IMC Studio/ DEWESOFT
  • vyhláška §21
  • znalosť z oblasti frekvenčných meničov a senzoriky
  • znalosť  digitálnej komunikácie používanej v automobilovom priemysle (CAN)
  • znalosť nástrojov MATLAB/ dSpace /AVL Puma
  • ochota ďalšieho vzdelávania

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Pažická
Tel.: +421414205338
E-mail: poslať životopis
Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.
Dr. G. Schaefflera 1
02401 Kysucké Nové Mesto
www.schaeffler.sk