Daňový špecialista

Miesto práce
Skalica
Termín nástupu
Dohodou
1 244 EUR/mesiac6,11 EUR/hod. od 1 244 Eur/mesiac (mzdu tvorí hodinová mzda + 25% prémie), seniorita kandidáta bude zohľadnená v platovej ponuke

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• DPH
• daň z príjmu právnických osôb
• diaľničná daň
• hlásenie VOP
• podpora daňových kontrol
• podpora nových procesov / zmien procesov
• vnútorné usmernenia
• kontakt na miestny daňový úrad

  • Stabilné zamestnanie
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie
  • Pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde
  •  13. a 14. plat
  •  Doplnkové dôchodkové sporenie
  • Flexibilný pracovný čas pre THP
  •  Vzdelávanie, odborný a kariérny rast
  •  Jazykové kurzy
  •  Atraktívny sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie, odbor daňovníctvo

  • vysokoškolské vzdelanie v odbore ekonómia (preferovaný odbor daňovníctvo)
  • znalosť anglického / nemeckého jazyka na úrovni B2
  • pracovné skúsenosti s daňovým systémom na Slovensku
  • skúsenosti s účtovníctvom (IFRS, local GAAP) výhodou
  • MS Office - predovšetkým Excel na úrovni pokročilý/expert
  • schopnosť učiť sa novým veciam
  • pripravenosť na zmeny a chuť odborne rásť

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Štermenská
Tel.: +421346961513
E-mail: poslať životopis
Schaeffler Skalica, spol. s r.o.
Dr. G. Schaefflera 1
90901 Skalica
www.schaeffler.sk