Operátor výroby

Miesto práce
Skalica
Termín nástupu
01.12.2020
883 EUR/mesiacmzdu tvorí hodinová mzda + 30% prémie, k tomu sa pripočítavajú ďalšie variabilné zložky ako príplatky za pracovné zmeny a prostredie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-obsluha strojov v strojárskej výrobe (montáž, brúsenie, sústruženie)

• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde
• 13. a 14. plat
• Ďalšie finančné bonusy vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy
• Doplnkové dôchodkové sporenie
• Atraktívny sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Svoje žiadosti nám môžete posielať priebežne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojársky, technický odbor

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ukončené vzdelanie SOU,ÚSO
  • prax v strojárskej výrobe výhodou
  • možnosť pracovať na 3-4 zmeny
  • vyhovujúci zdravotný stav pre prácu v noci

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Štermenská
Tel.: +421346961513
E-mail: poslať životopis
Schaeffler Skalica, spol. s r.o.
Dr. G. Schaefflera 1
90901 Skalica
www.schaeffler.sk
ID: 3998604  Dátum zverejnenia: 11.11.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 883 EUR/mesiac