SP. Accounting – špecialista účtovníctva

Miesto práce
Skalica
Termín nástupu
podľa dohody
Od 6,11 EUR/hod.od 1 245 EUR/mesiac (mzdu tvorí základná hodinová mzda 6,11EUR /hod. + 25% prémie); ďalšie nad tarifné zložky do 30% základu; ďalší mzdový nárast po úspešnom zaškolení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vedenie účtovníctva podľa IFRS, SK/CZ GAAP
  • Zostavovanie mesačných, kvartálnych a ročných uzávierok podľa IFRS, SK/CZ GAAP
  • Komunikácia s centrálou / externými auditormi / FSSC / spoločnosťou v rámci pôsobnosti / inými oddeleniami
  • Účtovanie účtovných prípadov súvisiacich s hlavnou knihou
  • Reporting / analýzy
  • Testovanie nových procesov
  • Participácia na projektoch v rámci oddelenia

  • Stabilné zamestnanie
  • každoročná valorizácia mzdy- zaujímavé finančné ohodnotenie
  • 13. a 14. plat
  • Doplnkové dôchodkové sporenie
  • Vzdelávanie, odborný a kariérny rast
  • Flexibilný pracovný čas pre THP
  • Jazykové kurzy
  • Atraktívny sociálny program

Svoj životopis prípadne aj motivačný list nám zašlite do 31.5.2020

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • VŠ ekonomického zamerania
  • aktívna znalosť anglického jazyka (B2), príp. nemeckého jazyka (B2) podmienkou
  • pracovné skúsenosti v oblasti 1-2 roky (nie sú však podmienkou)
  • znalosť práce v MS Office (Excel, Word, Outlook (stredne pokročilý), SAP výhodou
  • chuť učiť sa „za pochodu“ – learning by doing
  • samostatnosť, flexibilita
  • účtovníkzodpovednosť

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Štermenská
Tel.: +421346961513
E-mail: poslať životopis
Schaeffler Skalica, spol. s r.o.
Dr. G. Schaefflera 1
90901 Skalica
www.schaeffler.sk
ID: 3911302  Dátum zverejnenia: 13.5.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6,11 EUR/hod.