Nákupca – rozvoj dodávateľa kvality

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
od 1 245 EUR/mesiac (mzdu tvorí základná hodinová mzda 6,11EUR /hod. + 25% prémie); ďalšie nad tarifné zložky do 30% základu; ďalší mzdový nárast po úspešnom zaškolení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie a zabezpečenie Schaeffler APQP prvkov u dodávateľa
  • Koordinácia hodnotenia rizika a manažmentu rizika u dodávateľa pri nábehu nových projektov
  • Školenie dodávateľov ohľadom požiadaviek Schaeffler v APQP, PPAP, manažmentu reklamácií a dokumentácie
  • Koordinovanie procesov merania a porovnaní v meraní medzi dodávateľmi a podnikmi Schaeffler.
  • Realizácia a koordinovanie opatrení na zlepšenie kvality u dodávateľov atď.

  • Stabilné zamestnanie
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie
  • 13. a 14. plat
  • Ďalšie finančné bonusy mimo Zákonníka práce
  • Každoročné prehodnocovanie mzdy
  • Doplnkové dôchodkové sporenie
  • Flexibilný pracovný čas pre THP
  • Vzdelávanie, odborný a  kariérny rast
  • Jazykové kurzy
  • Atraktívny sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis nám môžete zaslať najneskôr do 27.4.2020.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • znalosť výkresovej dokumentácie
  • znalosť manažmentu kvality, metód merania – výhodou
  • znalosť požiadaviek ISO normy
  • znalosť anglického jazyka – pokročilý, min. B2, výhodou nemecký jazyk
  • znalosť práce v MS Office, SAP výhodou
  • schopnosť kritického myslenia a riešenia problémov
  • organizačné schopnosti
  • komunikatívnosť – kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • vodičský preukaz – aktívny vodič – cca 70% pracovného času tvoria stretnutia u dodávateľov

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Štermenská
Tel.: +421346961513
E-mail: poslať životopis
Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.
Dr. G. Schaefflera 1
02401 Kysucké Nové Mesto
www.schaeffler.sk
ID: 3898316  Dátum zverejnenia: 27.3.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 245 EUR/mesiac (mzdu tvorí základná hodinová mzda 6,11EUR /hod. + 25% prémie); ďalšie nad tarifné zložky do 30% základu; ďalší mzdový nárast po úspešnom zaškolení