Konštruktér jednoúčelových strojov

Miesto práce
Skalica
Termín nástupu
02.03.2020
Mzdové podmienky Brutto od 6,11 EUR/hod. podľa skúsenosti a praxe + nadtarifné zložky (osobné ohodnotenie, 25% prémie, 13./14. plat, jazykový príplatok), ďalší mzdový nárast po úspešnom zaškolení.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • návrh a konštrukcia jednoúčelových strojov a zariadení v oblasti automatizácie výroby ložísk a automobilových komponentov
  • vývoj a konštrukcia montážnych liniek, automatizácie výroby, meracích a skúšobných automatov
  • práca na medzinárodných vývojových projektoch v oblasti jednoúčelových strojov
  • spolupráca pri návrhu technických riešení na základe dopytu od zákazníka
  • vývoj a konštrukcia zariadení pre závody skupiny Schaeffler v rámci celého sveta
  • spolupráca s oddeleniami vývoja, kvality a výroby jednoúčelových strojov

  •  stabilné zamestnanie
  •  zaujímavé finančné ohodnotenie
  • 13. a 14. plat
  • ďalšie finančné bonusy mimo Zákonníka práce
  • každoročné prehodnocovanie mzdy
  • doplnkové dôchodkové sporenie
  • flexibilný pracovný čas pre THP
  • vzdelávanie, odborný a  kariérny rast
  • jazykové kurzy
  • atraktívny sociálny program

Uchádzači zašlú žiadosť, profesijný životopis a kópiu dokladu o vzdelaní e-mailom, poštou prípadne osobne na personálny odbor Schaeffler Skalica najneskôr do 17.2.2020

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

konštruovanie, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pro/ENGINEER - Pokročilý
Administrácia SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosti z oblasti pneumatiky a haydrauliky

znalosti z oblasti technológie výroby

tvorivosť, samostatnosť

flexibilita v prípade vycestovania do zahraničia

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Štermenská
Tel.: +421346961513
E-mail: poslať životopis
Schaeffler Skalica, spol. s r.o.
Dr. G. Schaefflera 1
90901 Skalica
www.schaeffler.sk
ID: 3857361  Dátum zverejnenia: 27.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzdové podmienky Brutto od 6,11 EUR/hod. podľa skúsenosti a praxe + nadtarifné zložky (osobné ohodnotenie, 25% prémie, 13./14. plat, jazykový príplatok), ďalší mzdový nárast po úspešnom zaškolení.