Právnik

Miesto práce
okres Skalica
Termín nástupu
02.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky sú prejednané s uchádzačom osobne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • poskytovanie právneho poradenstva v pridelenej oblasti obchodného a korporátneho práva v českom a slovenskom právnom poriadku
  • poskytovanie právneho poradenstva v ďalších oblastiach podľa pokynov vedúceho právnika,
  • pripomienkovanie obchodných zmlúv,
  • príprava podkladov pre valné zhromaždenia
  • príprava odborných stanovísk, analýz, vyjadrení

  • Stabilné zamestnanie
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie
  • 13. a 14. plat
  • Doplnkové dôchodkové poistenie
  • Bonus za dochádzku
  • Bonus za hospodársky výsledok spoločnosti
  • Flexibilný pracovný čas pre THP
  • Vzdelávanie, odborný a kariérny rast
  • Atraktívny sociálny program

Žiadosti spolu s profesným životopisom posielajte na uvedenú e-mailovú adresu, prípadne poštou alebo osobne na personálny odbor Schaeffler Skalica, spol. s r.o.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právne

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • skúsenosti s obchodným právom, právom obchodných spoločností výhodou
  • znalosť českého práva výhodou (ukončené právnické vzdelanie v ČR/prípadne prax v českom právnom poriadku výhodou)
  • prax v advokátskej kancelárii alebo prax podnikového právnika výhodou
  • vodičský preukaz sk. B výhodou,
  • samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
  • orientácia na dosahovanie cieľov
  • prax min. 2 roky

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.
Dr. G. Schaefflera 1
02401 Kysucké Nové Mesto
www.schaeffler.sk
ID: 1758834  Dátum zverejnenia: 30.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové podmienky sú prejednané s uchádzačom osobne