Technik prípravy výroby (AV technik)

Schaeffler Skalica, spol. s r.o.

Miesto práce
Skalica
Termín nástupu
01.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 4,80EUR/hod. + nadtarifné zložky (osobné ohodnotenie, prémie, 13./14. plat,dochádzkový bonus) ; ďalší mzdový nárast po úspešnom zaškolení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

analyzovanie ekonomických ukazovateľov segmentu, zlepšovanie a štandardizovanie výrobných procesov
spolupodieľanie sa na tvorbe rozpočtu pre nasledujúci rok
tvorba podkladov a analýz pre plánovanie a prípravu výroby segmentu
spracovanie predbežnej kalkulácie výrobku
spracovanie nábehu nových produktov
tvorba a aktualizácia výrobných plánov a kusovníkov
spolupodieľanie sa na kvalite kmeňových dát produktov
podporuje aktivity vedúce k optimalizácii a racionalizácii produktov segmentu
spolupodieľa sa na tvorbe FMEA

-prácu v modernom strojárskom podniku
-pracovné podmienky na vysokej úrovni
-možnosť kariérneho rastu
-zaujímavý sociálny program
-istotu stabilného zárobku
-doplnkové dôchodkové poistenie

uchádzači doručia e-mailom(SchaefflerSkalica@schaeffler.com), poštou, prípadne osobne žiadosť, štruktúrovaný životopis a kópiu dokladu o dosiahnutom vzdelaní na personálny odbor Schaeffler Skalica, spol. s r.o.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie, ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť
komunikatívnosť
flexibilita
odolnosť voči stresu

Schaeffler Skalica, spol. s r.o. je súkromná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou ložísk pre bežné i špeciálne uloženie a dielov pre automobilový priemysel a na Slovensku pôsobí od roku 1991. Schaeffler Skalica, spol. s r.o. je súčasťou súkromnej nadnárodnej spoločnosti SCHAEFFLER, ktorá patrí dnes k najväčším súkromným rodinným spoločnostiam v Európe a je vytvorená zo závodov, ktoré zastávajú vo svojom odbore popredné svetové postavenie.
Vlastníkmi spoločnosti SCHAEFFLER je rodina Schaeffler, ktorá založila v roku 1947 materskú firmu INA, teda v tomto roku oslávi 70. výročie od svojho založenia. Samotná Schaeffler Skalica, spol. s r.o. oslávila v roku 2016 svoje 25. výročie. Sídlom materského podniku je nemecké mesto Herzogenaurach.
V súčasnosti Schaeffler Skalica, spol. s r.o. zamestnáva 4 975 zamestnancov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Dr. G. Schaefflera 1
909 01 Skalica
ID: 1457808   Dátum zverejnenia: 6.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 4,80EUR/hod. + nadtarifné zložky (osobné ohodnotenie, prémie, 13./14. plat,dochádzkový bonus) ; ďalší mzdový nárast po úspešnom zaškolení